Anna Mucha wraca do "Dance, Dance, Dance" i nie ukrywa radości. Uczestnikom nie spodobają się jej słowa

Anna Mucha po raz kolejny zasiądzie na fotelu jurora w programie "Dance, Dance, Dance". Jej najnowsza wypowiedź tylko potwierdza, że czuje się w tej roli jak ryba w wodzie.

Za nami już dwie edycje "Dance, Dance, Dance". W ostatniej odsłonie Ewę Chodakowską w roli jurorki zastąpiła Anna Mucha i trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Aktorka okazała się być bardzo surowa i właśnie taka rola spodobała się widzom programu. Teraz już wiemy, że producenci postanowili nakręcić kolejne odcinki tanecznego show. A co o tym myśli sama jurorka?

Anna Mucha o "Dance, Dance, Dance"

Magazyn "Party" donosi, że zdjęcia do kolejnej edycji mają ruszyć już w grudniu. Na antenie TVP zobaczymy je w wiosennej ramówce w 2021 roku. O uczestnikach jeszcze nic nie wiemy, ale produkcja potwierdziła, że skład jury nie zostanie zmieniony.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Anną. Jej udział wniósł do programu wiele świeżości i nowej energii. Jeśli zawodowy grafik Muchy na to pozwoli, chętnie zobaczymy ją ponownie w roli jurorki - mówi z rozmowie z "Party" osoba z TVP.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kolejny konflikt w "Dance Dance Dance"? Mucha nie chce słuchać tłumaczeń Anny Karczmarczyk: Nie bierzemy mnie na litość

A co na to sama Anna Mucha? Mimo wielu kontrowersji, dyskusji z uczestnikami i gorących komentarzy w internecie, aktorka jest bardzo zadowolona z roli jurora.

Wspaniale jest mówić kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, i jeszcze na tym zarabiać, a nie tylko plotkować za ich plecami. Dlatego chętnie zrobię to jeszcze raz!

Najwięcej emocji wywołał spór między aktorką a uczestniczką Kasią Stankiewicz. W jednym z odcinków Mucha prawie doprowadziła ją do łez. Później w programie śniadaniowym wokalistka przyznała, że stała się "obiektem tandetnego show". Myślicie, że w nowej edycji będzie równie gorąco?

Więcej o:
Komentarze (12)
Anna Mucha znów będzie jurorką w "Dance, Dance, Dance"
Zaloguj się
 • aga-mona

  Oceniono 7 razy 5

  Matko, ten, kto dba o jej wizaż zrobił wszystko, żeby wyglądała jak czarownica. Koszmar...

 • Erwin Szkutas

  Oceniono 3 razy 3

  Jaki jest fenomen tej laski?!? O co w niej chodzi? Ani nie jest mądra, ani nie jest atrakcyjna, ma za dużą głowę, wygląda jak koń. A ja caly czas widze artykuły o niej....o co kaman?

 • cassius769

  Oceniono 5 razy 3

  borze, jaka ona byla sliczna...

 • cmjw

  Oceniono 5 razy 3

  wspaniale jakby jeszcze dla kogokolwiek była autorytetem, a nie tylko złośliwą zołzą

 • Jan Kot

  Oceniono 2 razy 2

  Stara baba w starej roli. Nowa Rzepicha że Starej Baśni. Można to coś już oddać do lamusa.

 • bmarten

  Oceniono 4 razy 2

  Stacja i program dla powiatowych miłośników kiczu i szmiry. I tacy uczestnicy "entelektualyści".

 • wirusx

  Oceniono 1 raz 1

  W USA grasują szerszenie a u nas Mucha

 • plastikpiokio

  Oceniono 3 razy 1

  to strzał w kolano dla programu .

 • wirusx

  0

  W USA grasują szerszenie a u nas Mucha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX