Elon Musk i Grimes mają dziecko! Milioner opublikował zdjęcie syna. Jak czuje się jego partnerka i maluszek?

Elon Musk za pośrednictwem Twittera poinformował, że jego partnerka Grimes urodziła. Szef koncernu Tesla podzielił się także zdjęciem syna.

Elon Musk i Grimes niechętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia prywatnego. O ciąży wokalistki dowiedzieliśmy się za pośrednictwem Instagrama na początku roku. Dziewczyna biznesmena zamieściła zdjęcie, którym ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz Musk poinformował, że Grimes urodziła!

Zobacz wideo Kosmos, pozwy i miliony - Elon Musk

Grimes została mamą 

Szef koncernu Tesla za pośrednictwem Twittera 5 maja poinformował, że jego ukochana urodziła.

Mama i dziecko czują się dobrze - napisał Elon Musk. 

Dodatkowo Elon zdradził nietypowe imię swojego potomka. 

X Æ A-12 Musk

Kilka godzin później Musk pokazał zdjęcia noworodka:

Grimes o ciąży. "Dla dziewczyny jest to poświęcenie ciała i wolności"

Grimes niechętnie odpowiadała na pytania o ciąży, para długo nie ujawniała płci dziecka. W lutym wokalistka wzięła udział w twitterowej sesji Q&A, w której odpowiadała na pytania zadawane przez internautów. Jedno z nich dotyczyło płci dziecka. Artystka odpowiedziała, że maluch sam będzie mógł zdecydować, czy chce zostać kobietą, czy mężczyzną. 

Dzieci mogą zdecydować sami o swoim losie i tożsamości - odpowiedziała Grimes.

W marcu 32-letnia Kanadyjka udzieliła wywiadu magazynowi "Rolling Stone", w którym można odszukać fragment na temat jej życia prywatnego, a konkretnie ciąży. Wokalistka stwierdziła, że noszenie dziecka jest poświęceniem. 

Dla dziewczyny jest to poświęcenie ciała i wolności. To w pewien sposób poważne i tylko połowa populacji musi się z tym mierzyć. Chodzi mi o to, że ofiarowałam na jakiś czas swoją siłę. Tak jakby skapitulowałam. A przecież całe życie unikałam takich sytuacji. Nigdy się niczemu nie poddawałam - stwierdziła Grimes

To pierwsze dziecko artystki. Miliarder ma już piątkę synów ze związku z byłą żoną, Justine.