Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w bardzo naturalnej wersji. Bez makijażu wygląda pięknie! "Uwielbiam Panią"

Agnieszka Woźniak-Starak korzysta z wolnego czasu, więc postanowiła pokazać się internautom w naturalnej wersji. Ci są zachwyceni jej urodą.

Agnieszka Woźniak-Starak po trudnych wydarzeniach, które miały miejsce w ubiegłym roku, wycofała się z życia medialnego. W ostatnich miesiącach stała się jednak bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zapewne jest to spowodowane izolacją, podczas której wolnego czasu jest aż nadto. Tym razem opublikowała kolejne zdjęcie, pokazując, jak spędza wolne dni. Przy okazji zaprezentowała się w naturalnym wydaniu, które bardzo spodobało się jej fanom.

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu

Nie od dziś wiadomo, że prezenterka na co dzień stroni od mocnego makijażu. Jest zdecydowanie zwolenniczką naturalności, co widzimy, chociażby na jej zdjęciach. W jej ostatnim poście pokazała się w okularach przeciwsłonecznych, bez grama makijażu i w luźnej fryzurze. Korzysta z wolnego czasu, którego teraz ma w nadmiarze.

Nie wiem jak Wy, ale ja naprawdę doceniam każdą chwilę wolności - napisała pod zdjęciem.
 

Internauci nie ukrywają zachwytu. Pod postem pojawiła się masa komentarzy i miłych słów.

Piękna kobieta. Dużo powodów do uśmiechu, Pani Agnieszko
Pięknie Pani wygląda.
Uwielbiam Panią - czytamy.

My również dołączamy się do komplementów, ponieważ Agnieszka zdecydowanie najlepiej wygląda w takiej wersji. Do tej pory jedynie na wielkie wyjścia stawiała na mocniejszy make-up.

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie

Warto przypomnieć, że to już kolejne zdjęcie dziennikarki w tak naturalnym wydaniu. Ostatnim razem internauci zachwycili się jej nietuzinkową urodą. Przy okazji promowała niezwykle ważną akcję - "Koncert dla bohaterów", który był hołdem dla lekarzy, a także okazją do zorganizowana zbiórki pieniędzy przeznaczonych na sprzęt niezbędny medykom.