Barbara Kurdej-Szatan w pierwszym wywiadzie o ciąży. Zdradziła, jak planuje rodzić. "To dla mnie trudne, ale i magiczne przeżycie"

Barbara Kurdej-Szatan w najnowszym wywiadzie zdradziła, że planuje rodzić naturalnie. Co więcej, chce, aby w tym ważnym momencie towarzyszył jej mąż.

O drugiej ciąży Barbary Kurdej-Szatan spekulowano już od kilku miesięcy, jednak sama zainteresowana konsekwentnie omijała temat drugiego dziecka w wywiadach. Radosną nowiną ogłosił 3 maja magazyn "Party". Aktorka w krótkim wywiadzie nie tylko potwierdziła drugą ciążę, ale również opowiedziała nieco o swoich planach dotyczących porodu. 

Zobacz wideo Rafał Szatan odnosi się do plotek o ciąży Basi

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem! "Czekamy na małego szkraba"

Barbara Kurdej-Szatan planuje rodzić naturalnie

Aktorka miała obawy przed ogłoszeniem swojego stanu w pierwszym trymestrze ciąży. To już 5 miesiąc, więc Basia jest spokojniejsza i z radością opowiada o planowanym porodzie. 

Teraz mogę to zrobić, bo jestem spokojniejsza. W pierwszym trymestrze ciąży nie chciałam jeszcze o niej mówić - zwierzyła się aktorka. 

Barbara Kurdej-Szatan chciałaby, aby jej mąż Rafał był obecny przy porodzie. Teraz większość szpitali woli zachować wszelkie środki ostrożności i ograniczyć obecność osób postronnych na porodówce, nawet członków rodziny.

Bardzo bym chciała, żeby Rafał był ze mną także podczas drugiego porodu. Obecnie tatusiowie nie mają wstępu na porodówki, nie mogą odwiedzać swoich partnerek i dzieci w szpitalu. Oboje mamy jednak nadzieję, że to się wkrótce zmieni - dodaje Basia. 

Aktorka dodała, że zależy jej na tym, aby drugie dziecko urodzić naturalnie. Oczywiście, jeśli będzie to tylko możliwie. 

Bardzo chciałabym rodzić naturalnie i taki mamy plan. Poród to dla mnie trudne, ale i magiczne przeżycie. Jednak jestem przekonana, że natura tak wszystko urządziła, by było to dobre i dla dziecka, i dla mamy - podsumowała. 

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan starali się o dziecko prawie dwa lata, toteż wieść o ciąży z pewnością ich bardzo ucieszyła, tak samo jak ich bliskich czy fanów. Trzymamy kciuki za pomyślny przebieg ciąży i oczywiście takie samo rozwiązanie. 

RG

Więcej o: