Michał Wiśniewski chwali Jarosława Kaczyńskiego. W najnowszym wywiadzie nazwał go "geniuszem"

Michał Wiśniewski jest bardzo zaangażowany politycznie i chętnie wypowiada się na ten temat. Ostatnio pokusił się o stwierdzenie, że Jarosław Kaczyński jest "geniuszem".

Michał Wiśniewski chętnie zwraca na siebie uwagę kontrowersyjnymi wypowiedziami. Muzyk jest także zaangażowany politycznie, a z okazji nadchodzących wyborów prezydenckich wypowiedział się na temat kandydatów oraz partii rządzącej. 

ZOBACZ: Michał Wiśniewski wciąż walczy z nałogiem. Nie jest łatwo. ''Jak kończy mi się wszywka, to trochę popiję''

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie [KOŁO PLOTKA]

Michał Wiśniewski gorzko o Jarosławie Kaczyńskim 

Muzyk był ostatnio gościem Agnieszki Gozdyry w programie "Skandaliści" w Polsat News. Wiśniewski w rozmowie odniósł się do sytuacji w kraju oraz nadchodzących wyborów prezydenckich. Stwierdził ironicznie, że Jarosław Kaczyński jest geniuszem. 

Dla mnie Kaczyński jest geniuszem, tak te klocki poukładać, chłopa, robotnika i inteligenta pracującego. To naprawdę trzeba być geniuszem. Nie pozostaje nam nic innego, jak pokornie czekać, bo jak widać, Polacy nie jednoczą się w takich sytuacjach - mówił Michał Wiśniewski w programie "Skandaliści".

Wiśniewski wyznał, że nie zagłosuje na Małgorzatę Kidawę-Błońską. Uważa, że kandydatka Platformy Obywatelskiej nie ma wiedzy.

Nie mogę zagłosować na szlachciankę, która nie ma wiedzy - zdradził.

Lider zespołu "Ich Troje" stwierdził, że Polakom jest wygodnie w kraju. Powiedział, że jeśli chcielibyśmy zmian, to powinniśmy sprzeciwiać się władzy, organizując protesty, które zgromadziłyby miliony osób. 

Siedzimy sobie wygodnie, nieważne, czy ktoś nas kupuje za 500+, 1000+, czy 5000+. Chcieliśmy demokracji. Trzeba sobie jasno odpowiedzieć na pytanie, czego oczekujemy. Jeżeli oczekujemy poprawności politycznej, to czas się obudzić. Wybraliśmy - mamy - powiedział.

Gwiazdor nie skupia się tylko na kwestiach politycznych w czasie izolacji. Wiśniewski wkrótce kolejny raz zostanie ojcem. Dodatkowo muzyk mimo izolacji wziął ślub w swoim ogrodzie

Więcej o: