Anna Kalczyńska pochwaliła się zdjęciem z siostrą. "Moja piękna Sis...". Podobna do dziennikarki?

Anna Kalczyńska już wiele razy publikowała zdjęcia członków swojej rodziny. Udostępnia na Instagramie fotorelacje z momentów z życia prywatnego. Chwali się czasem spędzonym z dziećmi i najbliższymi. Tym razem pokazała siostrę! Podobne?

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy, że Anna Kalczyńska świętuje kolejną rocznicę bycia mamą, publikując w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie z czasów, kiedy była w ciąży. Na jej instagramowym profilu można zobaczyć również fotografie z dziećmi, które obrazują, jak popularna dziennikarka spędza czas ze swoimi pociechami. Tym razem fani Kalczyńskiej wirtualnie "poznali" jej siostrę! Kobiety są do siebie podobne?

ZOBACZ TEŻ: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik kilka miesięcy temu wyśmiali urodę koreańskiego muzyka. Jest decyzja KRRiT w sprawie "Dzień dobry TVN"

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Siostra Anny Kalczyńskiej. Podobna do dziennikarki?

Anna Kalczyńska dodała na swoim InstaStories zdjęcie przedstawiające jej siostrę, Marię Kalczyńską. Dziennikarka nie ma problemu z pokazywaniem swoich najbliższych w mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się ponownie swoją siostrą i zdradziła jej najbliższe plany. Popularna prezenterka nie szczędziła słów zachwytu nad urodą swojego rodzeństwa, podpisując fotografię słowami:

"Moja piękna Sis..."

Dodatkowo Anna zdradziła, że Maria wyjeżdża z Polski, by poza granicami kraju rozpocząć nowy etap życia.

Wyjeżdża i rozpoczyna nowe życie w Kopenhadze - czytamy na profilu dziennikarki.

Anna Kalczyńska siostraAnna Kalczyńska siostra instagram.com/annakalczynskam

Co możemy rozczytać z opublikowanej fotografii? Z pewnością to, że siostra Kalczyńskiej jest utalentowaną "panią domu", skoro spod jej rąk wyszło tak obłędnie i smacznie wyglądające ciasto marchewkowe, które udekorowała kawałkami truskawek. Uważacie, że Maria jest podobna do znanej gwiazdy TVN-u? Dajcie znać w komentarzach. 

BWO