"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita wyremontowała ogród. Pomógł jej w tym jeden z uczestników programu

Anita Szydłowska zdecydowała się na ekspresowy, bo jednodniowy remont ogrodu. Imponującymi efektami pracy swojej i pomocnika pochwaliła się na Instagramie.

Anita Szydłowska była uczestniczką trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie tancerka poznała swojego męża, Adriana, u boku którego wiedzie dzisiaj szczęśliwe życie. Owocem ich miłości jest syn Jerzy, a w drodze jest już kolejna pociecha pary. Pomimo tego, że od emisji show minęło już trochę czasu, życie prywatne małżonków cieszy się niesłabnącą popularnością. Uczestniczka, ku uciesze fanów, dzieli się więc swoją codziennością na Instagramie. Ostatnio tancerka postanowiła pokazać obserwatorom, jak w ciągu jednego dnia zmienił się jej niewielki ogród.

Zobacz wideo Anita i Adrian ze

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita wyremontowała ogród

Anita zdecydowała się wykorzystać czas izolacji na przygotowanie ogrodu na nowy wiosenny sezon. Na Instagramie pokazała zdjęcia "sprzed" i "po" ekspresowej renowacji. Tego wyzwania tancerka nie podjęła się jednak sama. Profesjonalną pomocą służył jej Marcin Wichrowski, uczestnik drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ambitnych planów nie pokrzyżował im nawet majowy deszcz!

Profesjonalna pomoc.  - napisała na swoim InstaStories.

Anita SzydłowskaAnita Szydłowska instagram.com/anitaczylija

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była zachwycona efektami pracy.

Tego samego dnia wieczorem. To naprawdę moje spełnienie marzeń o niewielkim ogródku.

Anita SzydłowskaAnita Szydłowska instagram.com/anitaczylija

Po zakończonych pracach Szydłowska pozwoliła sobie na zasłużony odpoczynek. Wraz ze swoim ukochanym Adrianem zrobiła grilla. 

Sezon uważam za otwarty - napisała.

Musimy przyznać, że to świetny sposób na spędzenie majówki. A Wam, jak się podoba ogród Anity Szydłowskiej po zmianach?