Dorota Szelągowska pozwoliła się pomalować córce. Efekt? Jej makijażystka może "drżeć o posadę"

Dorota Szelągowska słynie z nienagannie wykonanych kresek na oku. Co jednak się stanie, kiedy kreski te zrobi jej 2-letnia córka?

Dorota Szelągowska bardzo rzadko chwali się swoimi dziećmi na Instagramie, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Jej 2-letnia córka Wanda wykonała mamie własnymi rączkami makijaż.

Zobacz wideo Makijaż? A komu to potrzebne! Gwiazdy w domach pokazują się w naturalnej wersji

Dorota Szelągowska dała się pomalować córce

Dorota Szelągowska słynie z nienagannie umalowanego oka. Jej znak rozpoznawczy to gruba, czarna kreska kociego oka. Widać, że mała Wanda też o tym wie, bo dokładnie taki sam makijaż starała się zrobić mamie. Jak wyszło? Jak na 2-latkę - przepięknie (i przyzna to każdy rodzic).

 

Z efektu zadowolona jest również sama projektantka. W żartach zagroziła swojej makijażystce, że chyba znalazła dla niej zastępstwo:

Poranny makijaż autorstwa mojej Córki. Justyna Radzka drżyj o swą posadę <3

Fani są zachwyceni i pełni zrozumienia:

Pięknie podkreślone oko <3
Pani Dorotko - makijkaż idealny jak na ten czas, w któym teraz sięznajdujemy. Ma Pani bardzo zdolną Córkę z niebywałą wyobraźnią.
Rośnie przyszła makijażystka :D
Z biegiem lat będzie lepiej... to wyglądało :D

Kiedy ma się dwa lata, rysowanie prostych kresek jest jeszcze sporym wyzwaniem. Ale - jak wiemy - ćwiczenia czynią mistrza i kto wie, może za jakiś czas usłyszymy o Wandzie mistrzyni makijażu?

Gwiazdy pomalowane przez dzieci

Siedzące w domach gwiazdy na różne sposoby urozmaicają nudny czas swoim dzieciom. Na wykonanie takiego dziecięcego makijażu zdecydowały się m.in. Zosia Ślotała, Martyna Wojciechowska i Paulina Sykut-Jeżyna. Do grona pięknie pomalowanych pań dołączył też Paweł Małaszyński. Oddał się w ręce swojej córki i pomalował paznokcie.

Jak tak dalej pójdzie, to rzeczywiście makijażystki będą musiały bać się o swoje zatrudnienie...

Więcej o: