Lara Gessler po raz pierwszy odnosi się do ciąży. "Fajnie jest podzielić się czymś, czym żyjemy już od dłuższego czasu"

Ta wiadomość wstrząsnęła show-biznesem. Lara Gessler poinformowała na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Córka popularnej restauratorki po raz pierwszy odniosła się do ciąży i wyznała, że w końcu mogła podzielić się nowiną. Dziekuje za gratulacje na InstaStories.

Lara Gessler jest w ciąży. O stanie błogosławionym poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Córka popularnej restauratorki ukrywała tę nowinę przed światem przez kilka miesięcy. W końcu jednak zdecydowała się na opublikowanie wymownego zdjęcia, na którym trzyma się za duży brzuszek. Radości z tego faktu nie ukrywała również Magda Gessler, która już nie może doczekać się, kiedy zostanie babcią. Lara postanowiła po raz pierwszy odnieść się do udostępnionego na Instagramie postu i podziękować za gratulacje. 

Zobacz wideo Lara i Magda to zgrany duet! Zobaczcie, jak tańczą!

Lara Gessler dziękuje za gratulacje

Trzeba przyznać, że ukrywanie ciąży, będąc znaną postacią z show-biznesu, nie jest prostym zadaniem. Z pewnością Larze pomogła w tym przymusowa izolacja i tym samym ograniczenie do zera "medialnych wyjść" i pozowania na ściankach. Córka Magdy Gessler zaskoczyła nowiną o spodziewaniu się dziecka zarówno internautów, jak i swoich popularnych znajomych: Monikę Mrozowską, Maję Bohosiewicz czy Zofię Zborowską

 

Po publikacji "ciążowej fotografii" w sieci zawrzało. Lara dopiero teraz po raz pierwszy odniosła się bezpośrednio do informacji o stanie błogosławionym i podziękowała za gratulacje na InstaStories. Nagrała krótkie filmiki, w których widać, że czuje ulgę z faktu podzielenia się tą ważną i ukrywaną przez kilka miesięcy informacją. 

Chcieliśmy bardzo mocno podziękować za wszystkie gratulacje i przemiłe słowa od Was. I super miłe jest już podzielić się z Wami czymś, czym się żyje tak długo - mówi podekscytowana przyszła mama.

Lara GesslerLara Gessler Instagram/ @lara_gessler

My również gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla Lary i malucha!

Więcej o: