Paparazzi przyłapali Shakirę na spacerze z Gerardem Piqué i dziećmi. Rodzina paradowała bez maseczek

Wszędobylscy paparazzi potrafią uprzykrzyć życie gwiazdom. Tym razem przyłapali na gorącym uczynku Shakirę.

Shakira od lat dowodzi że kariera w show-biznesie nie skreśla udanego życia rodzinnego. Kolumbijska piosenkarka jest związana z hiszpańskim piłkarzem, Gerardem Piqué. Owocem ich miłości są synowie: 7-letni Milan i 5-letni Sasha. Gwiazda jest znana z tego, że pilnie strzeże swojej prywatności. Niechętnie pokazuje rodzinę na Instagramie, przez co media kilkukrotnie spekulowały nawet, że rozstała się ze swoim partnerem.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Shakira na spacerze z rodziną

Po związaniu się z Gerardem Piqué, Shakira wyjechała z USA do Hiszpanii. Tam wspólnie wychowują synów. Ostatnio wszędobylscy przyłapali czwórkę na rodzinnym spacerze. Niestety mimo zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia żadne z nich nie miało na sobie maseczki ochronnej. Według doniesień świadków, para argumentowała swoim niesubordynację tym, że ich spacer trwa poniżej godziny i nie oddalili się od domu na dalej niż odległość kilometra.

Jak widać, synowie Shakiry i Gerarda są już bardzo duzi. Niewykluczone, że starszy z nich pójdzie w ślady swojego sławnego ojca. Milan grywa już swoje pierwsze mecze, a rodzice i brat są jego wiernymi kibicami. Patrzymy też na stylizację wokalistki. Na scenie Shakira prezentuje się w pełnym makijażu i seksownych kreacjach. Tym razem postawiła na legginsy, t-shirt i czapkę z daszkiem. W takim wydaniu prezentuje się równie kobieco, a przede wszystkim naturalnie. Zdjęcia za spaceru gwiazdorskiej rodziny zobaczycie w naszej galerii.

O Shakirze szczególnie głośno było na początku tego roku, kiedy to w duecie z Jennifer Lopez wystąpiła podczas finału Super Bowl. Ich show było bardzo zmysłowe i sensualne. Niektórzy widzowie uznali je nawet za zbyt prowokacyjne.

Więcej o: