Hiszpański dziennikarz zaliczył wpadkę. Udzielał wywiadu z domu, a w tle pojawiła się jego naga kochanka

Alfonso Merlos zapomniał uprzedzić domowników o relacji na żywo, w której brał udział. Nagle w tle pojawiła się jego naga kochanka.

Domowa izolacja trwa już kilka tygodni. Nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach na całym świecie. Obywatele opuścili swoje miejsca pracy i przenieśli się do własnych domów. Praca zdalna stała się jednym z rozwiązań na walkę z pandemią. Nawet dziennikarze pracują w swoich domowych zaciszach. Dzięki kamerkom w komputerach mogą na żywo połączyć się ze studiem, a obraz i dźwięk na żywo transmitowane są w telewizji. Nietrudno się domyślić, że w takiej sytuacji bardzo łatwo o wpadkę. Przekonał się o tym jeden z hiszpańskich dziennikarzy.

Hiszpański dziennikarz zaliczył wpadkę. Naga kobieta w kadrze

O Alfonso Merlosie mówi teraz cały świat. Wszystko za sprawą bardzo niecodziennej sytuacji, która miała miejsce w programie na żywo, w którym występował. Dziennikarz udzielał wywiadu z własnego domu. Niestety, zapomniał poinformować o tym pozostałych domowników. W pewnym momencie w kadrze pojawiła się... naga kobieta. Okazuje się, że była to kochanka Merlosa.

Nagranie oczywiście w mgnieniu oka pojawiło się w sieci. Możecie je obejrzeć tutaj:

 

Niestety, po fakcie wyszło na jaw, że hiszpański dziennikarz jest w związku, ale z zupełnie inną kobietą - Martą Lopez, która była uczestniczką "Big Brothera". Kobieta widoczna na nagraniu to Alexia Rivas, reporterka hiszpańskiego programu informacyjnego "Socialite". Na jego nieszczęście Marta oglądała transmisję i zobaczyła w tle kochankę swojego partnera. Jak możecie się domyślić - nie są już razem. Dziennikarz podobno bardzo przeżywa rozstanie.

Zawsze lepiej sprawdzić, co znajduje się w kadrze za naszymi plecami.

Więcej o:
Komentarze (78)
Hiszpański dziennikarz zaliczył wpadkę. Udzielał wywiadu z domu, a w tle pojawiła się jego naga kochanka
Zaloguj się
 • bombadilwlocie

  Oceniono 40 razy 36

  Gdyby był w Pisie, powiedziałby że nagranie było zmanipulowane i wyjęte z kontekstu. A tak zostaje mu przyzwoitość.

 • carrasius

  Oceniono 17 razy 15

  Gdyby był w pisie, w tvp trąbiono by dziś o podłej manipulacji, a goła kochanka stałaby się zakonnicą odartą z szat przez tłum uchodźców, cudem odratowaną przez przechodzącego obok działacza, nagraną w trakcie oczekiwania na kuriera z nowym habitem. A tak na marginesie, jak tam pan Marek i nagranie z podkarpackiej agencji? Znalazło się już?

 • pedro.666

  Oceniono 11 razy 9

  Może i nie jestem hiszpańskim dziennikarzem, ale też kiedyś miałem nagą kochankę! Serio!!!

 • dublet

  Oceniono 11 razy 9

  Za Tuska wirusa nie było, za kłamczyńskiego jest. Przypadek? Nie sądzę?

 • stan47.emeryt

  Oceniono 8 razy 8

  Mają ludzie szczęście.

 • kopolimer

  Oceniono 11 razy 7

  Lepiej kochankę odwiedzać w jej mateczniku niż swoim warsztacie..

 • i.will.be.gentle

  Oceniono 18 razy 6

  różne rzeczy w życiu widziałam, ale przyznam, że ten facet i jego kochanka są bardzo pomysłowi, chyba nikt nie uwierzył, że ta naga kobieta nie wiedziała że ten jej luby nagrywa cos dla telewizji...

 • walkirrr

  Oceniono 5 razy 5

  jak naga jak ma stanik ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX