Hiszpański dziennikarz zaliczył wpadkę. Udzielał wywiadu z domu, a w tle pojawiła się jego naga kochanka

Alfonso Merlos zapomniał uprzedzić domowników o relacji na żywo, w której brał udział. Nagle w tle pojawiła się jego naga kochanka.

Domowa izolacja trwa już kilka tygodni. Nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach na całym świecie. Obywatele opuścili swoje miejsca pracy i przenieśli się do własnych domów. Praca zdalna stała się jednym z rozwiązań na walkę z pandemią. Nawet dziennikarze pracują w swoich domowych zaciszach. Dzięki kamerkom w komputerach mogą na żywo połączyć się ze studiem, a obraz i dźwięk na żywo transmitowane są w telewizji. Nietrudno się domyślić, że w takiej sytuacji bardzo łatwo o wpadkę. Przekonał się o tym jeden z hiszpańskich dziennikarzy.

Hiszpański dziennikarz zaliczył wpadkę. Naga kobieta w kadrze

O Alfonso Merlosie mówi teraz cały świat. Wszystko za sprawą bardzo niecodziennej sytuacji, która miała miejsce w programie na żywo, w którym występował. Dziennikarz udzielał wywiadu z własnego domu. Niestety, zapomniał poinformować o tym pozostałych domowników. W pewnym momencie w kadrze pojawiła się... naga kobieta. Okazuje się, że była to kochanka Merlosa.

Nagranie oczywiście w mgnieniu oka pojawiło się w sieci. Możecie je obejrzeć tutaj:

 

Niestety, po fakcie wyszło na jaw, że hiszpański dziennikarz jest w związku, ale z zupełnie inną kobietą - Martą Lopez, która była uczestniczką "Big Brothera". Kobieta widoczna na nagraniu to Alexia Rivas, reporterka hiszpańskiego programu informacyjnego "Socialite". Na jego nieszczęście Marta oglądała transmisję i zobaczyła w tle kochankę swojego partnera. Jak możecie się domyślić - nie są już razem. Dziennikarz podobno bardzo przeżywa rozstanie.

Zawsze lepiej sprawdzić, co znajduje się w kadrze za naszymi plecami.

Więcej o: