Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina dawne czasy. Pokazała zdjęcia z turnieju tanecznego

Anita z programu "Ślub od pierwszego wierzenia" z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca opublikowała swoje dawne zdjęcia ze sceny. Zmieniła się?

Anita Szydłowska od czasu udziału w programie "Ślub do pierwszego wejrzenia" cieszy się ogromną popularnością. Razem ze swoim mężem jako jedyni dotrwali do końca show jako małżeństwo. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę i są rodzicami synka Jerzyka. W drodze także jest kolejne dziecko pary. Anita często publikuje posty związane z życiem prywatnym, jak i zawodowym. Tym razem w Międzynarodowy Dzień Tańca pokazała swoje dawne zdjęcia ze sceny.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała dawne zdjęcia

Zdjęcia zostały opublikowane na jej InstaStory. Na każdym z nich Anita jest uchwycona podczas tańca, którym zajmuje się zawodowo. Trzeba przyznać, że ma ogromny talent.

Anita SzydłowskaAnita Szydłowska Anita Szydłowska - Instagram

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii. Na fotkach zobaczycie nie jej męża, ale partnera tanecznego sprzed lat - Janka Boreckiego.

Zobacz wideo Anita i Adrian ze

Anita Szydłowska - kariera

Anita Szydłowska z zawodu jest profesjonalną tancerką. Zanim została mamą na pełny etat, brała udział w konkursach tanecznych, często zajmując miejsce na podium. Oprócz tego zajmowała się także modelingiem i wzięła udział w konkursie Miss Małopolski, który wygrała. To zwycięstwo dało jej awans do konkursu Miss Polski. Jednak tutaj nie udało jej się zająć żadnego miejsca. 

Jednak te zajęcia nie przyniosły Anicie takiej rozpoznawalności jak udział w projekcie społecznym "Ślub od pierwszego wierzenia". To właśnie dzięki niemu odnalazła szczęście, poznała męża i założyła szczęśliwą rodzinę.

Więcej o:
Komentarze (1)
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina dawne czasy. Pokazała zdjęcia z turnieju tanecznego
Zaloguj się
  • i.will.be.gentle

    Oceniono 1 raz 1

    jak ona to robi, że będąc w zaawansowanej ciąży jest płaska jak deska? od razu zaznaczam, że nie hejtuje, rozumiem, że babka ma taką urodę, jest bardzo szczupła, ale bez przesady

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX