Córka Anny Wendzikowskiej zaczyna karierę. Dwuletnia Antosia właśnie zadebiutowała na okładce gazetki z Biedronki

Anna Wendzikowska wiele razy pojawiała się na okładkach popularnych magazynów. Teraz przyszła pora na jej dwuletnią córkę. Antosia ma już za sobą wielki debiut.

Anna Wendzikowska należy do grona tych gwiazd, które nie mają problemu z pokazywaniem swoich dzieci w sieci. Na Instagramie bardzo często publikuje ich twarze, pokazując jak się bawią i spędzają wolny czas. Dziennikarka ma dwie córki - pięcioletnią Kornelię ze związku z Patrykiem Ignaczakiem oraz dwuletnią Antosię ze związku z Janem Bazylem. Wendzikowska nie ukrywa również wyglądu swojego mieszkania, w tym pokoi pociech. Ostatnio celebrytka poszła o krok dalej i razem z młodszą córką pokazała się na okładce magazynu.

Córka Anny Wendzikowskiej na okładce magazynu

Starsza córka Ani Wendzikowskiej już ma za sobą taki debiut. Razem z rodzicami pojawiła się na okładce "Gali" w 2015 roku. Kornelia mała wtedy zaledwie kilka miesięcy, ale trzeba przyznać, że wygląda na niej po prostu uroczo. Oczywiście mamy tę okładkę! Pamiętacie ten numer?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Wendzikowska jak Julia Roberts. Dziennikarka przebrała się za znaną postać filmową. Fani: Wow, wyglądasz niesamowicie

Okładka 'Gali'Okładka 'Gali' Facebook.com/Gala

Teraz przyszedł czas na młodszą córkę. Antosia również pojawiła się razem z mamą na okładce magazynu. Nie było to pismo o modzie czy stylu życia, ale o rodzicielstwie i dzieciach. Chodzi dokładnie o magazyn "Dada", który jest dostępny wyłącznie w sieci sklepów Biedronka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Wendzikowska pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Internautka wypatrzyła pierścionek na palcu: To zaręczynowy?

Magazyn jest już dostępny w sklepach, a w środku znajduje się wywiad z Anią.