Barbara Kurdej-Szatan zatęskniła za wakacjami. Gwiazda pozuje w seksownym bikini. ''Tym razem to przesadziłaś''

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła powspominać zeszłoroczne wakacje. Z tego powodu pochwaliła się zdjęciem w bikini.

Barbara Kurdej-Szatan jak większość polskich gwiazd w tych trudnych czasach izoluje się w domu. Ciągłe przebywanie w czterech ścianach daje się we znaki, dlatego aktorka postanowiła powspominać sobie jeden z najpiękniejszych okresów zeszłego roku - czas wakacyjny. Z tej okazji zamieściła swoje zdjęcie w bikini z urlopu, który odbyła w ubiegłym roku.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pozuje w bikini

Na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie możemy zobaczyć Basię w niebiesko-różowym kostiumie kąpielowym. Aktorka jest na jachcie, a w tle widzimy błękitne morze i klify. My zwracamy także uwagę na figurę Basi, która wygląda fantastycznie. Takiego brzucha nie powstydziłaby się zawodowa sportsmenka.

Ja chcę gdzieś wyjechać! Pozwiedzać!!! - napisała pod zdjęciem.
 

Nic dziwnego, że pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy fani gwiazdy żartowali, a jeszcze inni podziwiali jej kształty.

Teraz to przesadziłaś! Pięknie!
Co za forma!
W obecnej sytuacji albo do lasu, albo na balkon - czytamy.

Dodatkowo zdjęcie skomentował mąż Basi, Rafał Kurdej-Szatan.

Kochanie, hmm mogę z Tobą? - napisał.

Aktorka błyskawicznie mu odpowiedziała.

Tak! Możesz! Pierwszego Cię pakuję!

Barbara Kurdej-Szatan w domowej izolacji

Aktorka, od kiedy większość czasu spędza w domu, stała się zdecydowanie bardziej aktywna w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil stał się głównym źródłem informacji o niej samej. Gwiazda dzieli się z internautami nie tylko postami dotyczącymi sfery zawodowej, ale również relacjami z życia prywatnego. Ostatnio pokazała zdjęcie z sypialni, innym razem z dużego ogrodu. Jednak wszyscy jej fani pod każdym zamieszczonym postem doszukują się jednego... ciążowego brzuszka. Choć Barbara skrzętnie unika tematu, plotki nie ucichną.

Więcej o:
Copyright © Agora SA