Gigi Hadid jest w ciąży. Zaskoczenie? Już dwa miesiące temu w wywiadzie zdradziła, że planuje założyć rodzinę

Gigi Hadid już w lutym zdradziła, że planuje założenie rodziny. Wywiad przeszedł jednak bez echa - co jeszcze powiedziała modelka?

Informacja o ciąży Gigi Hadid była zaskoczeniem dla mediów na całym świecie. Portal TMZ napisał, że Gigi i Zeyn spodziewają się pierwszego dziecka. Okazuje się, że było to spełnienie marzeń młodej modelki. Zaledwie dwa miesiące temu udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że w przyszłości pragnie porzucić modeling, by zająć się rodziną i dziećmi. Wówczas jednak jej rozmowa z magazynem "The Icons and Idols Issue" przeszła bez echa. Tymczasem modelka zdradziła tam szczegółowe plany na swoją przyszłość.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Gigi Hadid jest w ciąży

25-letnia modelka w lutym w obszernym wywiadzie opowiedziała o swoich planach na przyszłość. W "The Icons and Idols Issue" - sekcji magazynu "i-D", wyznała, że pragnie być mamą i założyć rodzinę:

Pewnego dnia założę rodzinę i raczej skończę z modelingiem - mówiła.

Choć Gigi wyznała, że spełnia się w swojej pracy, wizja pozostania w domu z dziećmi jej nie przeraża. Co więcej, ma już na ten czas bardzo sprecyzowane plany:

Uwielbiam kreatywną stronę mody, jest bardzo satysfakcjonująca. Ludzie, z którymi pracuję na co dzień, sprawiają mi wiele radości, ale kto wie, może kiedyś zajmę się gotowaniem na pełny etat.

Gigi Hadid i Zayn Malik - rozstania i powroty

Zaledwie dwa miesiące po opublikowaniu tego wywiadu w mediach pojawiła się informacja o ciąży modelki. Gigi jest w 5 miesiącu, co oznacza, że przez dłuższy czas udało się jej ukrywać ciążę - niezależnie od tego, że na początku roku pojawiała się na wybiegach. Jej związek z wokalistą One Direction przeszedł wiele wzlotów i upadków. Przypomnijmy, że Gigi i Zayn zaczęli spotykać się w 2015 roku. Po trzech latach miłosnej sielanki poinformowali o rozstaniu. Rozłąka nie trwała jednak długo - po miesiącu znowu byli w sobie zakochani. Tym razem w związku wytrwali niecały rok - chwilę przed rozpoczęciem 2019 ponownie się rozeszli. W lutym 2020 ponownie byli widziani razem, co potwierdzali następnie na Instagramie. Miejmy nadzieję, że tym razem uda się im przetrwać.