Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim kącikiem do pracy. Dominuje w nim biel i drewno. Fani: Aż pracować by się chciało

Dorota Szelągowska zdecydowała się pokazać fanom na Instagramie, jak wygląda jej "home office". Robi wrażenie!

Dorota Szelągowska od lat inspiruje Polaków do zmiany wystroju swoich wnętrz. Prezenterka prowadzi popularne programy, w których pokazuje, jak w prosty sposób odmienić mieszkanie. Jej rady cieszą się ogromną popularnością, tak samo jak i prywatny profil na Instagramie, na którym pokazuje zarówno swoją rodzinę, jak i mieszkanie. Tym razem pochwaliła się swoim kącikiem do pracy.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem

Dorota Szelągowska pokazała home office

Obecnie Dorota Szelągowska spędza czas w swojej warmińskiej posiadłości, którą chętnie chwali się na Instagramie. Ostatnio mogliśmy podziwiać jej dom z zewnątrz, a teraz gwiazda pokazała jeden z pokoi. Padło na jej domowe biuro, które ostatnio przeszło małą metamorfozę za sprawą nowego biurka, które Dorota zamówiła przez internet.

W moim wiejskim domu kąciki do pracy rosną jak grzyby po deszczu. Po dłuższej chwili cudownego siedzenia sobie na głowie każdy z domowników zapragnął spokoju i miejsca do pracy. (...) Panowie zostawili przesyłkę pod wiatą, odczekałam kwarantannowy czas i oto jest! Mój ulubiony biały pokój inspiruje - napisała na Instagramie.

Dorota Szelągowska sama skręciła biurko i dobrała dekoracje.

W gabinetowych dodatkach króluje wiklina, korek i zieleń jako kontrapunkt. Czyli naturalnie i kojąco, a równocześnie energetycznie i pogodnie. Wszytko oczywiście zamówione online i poddane kwarantannie z widokiem na warmińskie chmury, czyli z najlepszym widokiem świata - napisała.
 

Fani oczywiście nie kryją zachwytu.

Lubię białe meble, biuro super.
Aż pracować by się chciało!
Idealne miejsce do pracy - komentowali internauci.

W ogóle nas nie dziwi, że nawet domowe biuro Doroty Szelągowskiej robi wrażenie. W końcu jest specjalistką od urządzania wnętrz.