Dakota Johnson wybrała się na rowerową przejażdżkę z ukochanym. Uwagę zwraca jej fryzura. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej z takimi włosami

Dakota Johnson najwyraźniej miała dość domowej izolacji i postanowiła wybrać się na przejażdżkę rowerową. Towarzyszył jej ukochany.

Tak długa izolacja w domu może już dawać się we znaki. Gdy obostrzenia w każdym kraju powoli są znoszone, wszyscy obywatele coraz częściej wychodzą na powietrze w celu rekreacji. Tak samo zrobiła aktorka Dakota Johnson, która postanowiła wykorzystać dobrą pogodę i wybrać się na przejażdżkę rowerową. Zobaczcie, jak prezentowała się w sportowym wydaniu.

Dakota Johnson na przejażdżce

Dakota Johnson w ostatnim czasie zniknęła ze świata show-biznesu. Nie brała udziału w żadnej gali ani nie była widywana na premierach. Z tego powodu jej nowy wizerunek zdecydowanie nas zaskoczył. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej w tak długich włosach. Poza tym w stroju sportowym prezentowała się całkiem dobrze.

Na rowerową wycieczkę wybrała luźną, czarną bluzkę i krótkie, szare szorty. Strój dopełniła wygodnymi butami, eleganckimi okularami i modną czapką. Aktorce podczas rowerowej przejażdżki towarzyszył parter Chris Martin. Brytyjski muzyk i wokalista najwyraźniej bardzo poważnie potraktował obostrzenia rządu, ponieważ podczas całej wycieczki był w ochronnej maseczce. W przeciwieństwie do swojej ukochanej.

Dakota JohnsonDakota Johnson eastnews

Dakota Johnson kariera

Dakota zyskała popularność dzięki roli Anstasie w filmie "50 twarzy Greya". Po sukcesie pierwszej części zostały nagrane dwie kolejne, w których również zagrała jedną z głównych ról. Niestety, po tym sukcesie zniknęła z kina. Nie miała okazji zagrać w żadnej odnoszącej sukces produkcji. Jednak mimo to mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mogli zobaczyć ją na dużym ekranie. W końcu jej uroda jest nietuzinkowa i pasuje do wielu ról.