Edyta Herbuś na livie wyjawiła, do czego posuwają się jej fani. "Dostaję bardzo dużo zdjęć penisów". Gąsowski znalazł rozwiązanie

Edyta Herbuś, jako znana tancerka, ma wielu fanów. Niektórzy z nich posuwają się jednak za daleko i swoje uwielbienie wyrażają w bezwstydny sposób. O kłopotliwej sytuacji gwiazda opowiedziała Piotrowi Gąsowskiemu.

Edyta Herbuś, jedna z najbardziej znanych polskich tancerek, spędza izolację w domu wraz ze swoim ukochanym. Artystka pozostaje jednak w stałym kontakcie ze swymi fanami, pokazując na Instagramie, jak spędza czas: opalając się lub uczestnicząc w wirtualnych pokazach mody. Ostatnio jednak Herbuś wzięła udział w livie z Piotrem Gąsowskim, podczas którego zdecydowała się na pewne wyznanie.

Zobacz wideo Edyta Herbuś wspomina udział w

Edyta Herbuś dostaje od fanów nagie zdjęcia

Przypomnijmy, że Edyta Herbuś dała się poznać polskim telewidzom dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Partnerowała m.in. Marcinowi Mroczkowi oraz Jakubowi Wesołowskiemu. Z okazji 15-lecia tego programu w Polsce, tancerka była jedną z osób zaproszonych przez Piotra Gąsowskiego do instagramowego live'a. Podczas tej rozmowy opowiedziała jednak nie tylko o swoich wspomnieniach związanych z show. Edyta Herbuś podzieliła się z rozmówcami także pewną kłopotliwą kwestią. Jak się bowiem okazuje, psychofani gwiazdy znaleźli nie najlepszy sposób na wyrażenie swojej sympatii:

Ostatnio dostaję bardzo dużo zdjęć penisów. Od różnych facetów. Nie wiem, co z tym robić. Chyba otworzę jakąś galerię - powiedziała.

Na słowa artystki żartobliwie zareagował Piotr Gąsowski:

Może wysyłaj je do mnie - zaproponował.

Rozumiemy, że Edyta Herbuś jest atrakcyjną i zdolną tancerką, a przez to ma wielu miłośników. Trzeba jednak przyznać, że taka sytuacja może być dla gwiazdy bardzo niekomfortowa. Do panów przesyłających tancerce zdjęcia swoich genitaliów apelujemy, aby przestali to robić. Zamiast zdjęć penisów mogą artystce wysłać kwiaty, albo po prostu pozytywną energię. To zdecydowanie wystarczy.

Więcej o:
Komentarze (10)
Edyta Herbuś dostaje nieprzyzwoite zdjęcia od swoich fanów
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 2 razy 2

  I co z tego? Ja ostatnio widziałem zdjęcie wielu członków Rady Ministrów i nie narzekam...

 • lob2

  Oceniono 2 razy 2

  Widocznie tak cię oceniają.

 • jego_eminencja

  Oceniono 4 razy 2

  Ja mam malego i jako ze Gerbus jest drobnej budowy to napewno doceni mojego co ma 12 cm i chudziutki, nie ebdzie bolalo, nawet nie poczuje jak wsadze. W czasach antycznej Grecji posiadanie duzego penisa bylo uwazane za wulgarne… wystarczy spojrzec na pomniki gdzie atletycznie zbudowani faceci maja male przyrodzenia, ach zebym to ja sie urodzil w czasach antycznych to moje przyrodzenie zostaloby docenione i byloby powodem do dumy a przez filmy porno gdzie aktorzy maja penisy dlugie i grube jak nadgarstek kobiety zmienila sie optyka

 • pazurek55

  Oceniono 3 razy 1

  Jak będzie już całkiem stara to z rozrzewnieniem będzie wspominać... ech ,ile ja to kiedyś penisów dostawałam... gdzie się podziały takie penisy...

 • romikus

  0

  Jak pozamieniali się z własnym ch.jem na łby to co mają wysłać??

 • 123marczewski

  0

  Wyjasnila na ..... livie? Jak wam nie wstyd... jak dzieci. Zakompleksieni Polacy.

 • wejsunek47

  0

  dziwna osoba z wyglądu.... a to gwiazda od czego? przydatna społecznie? czy kolejna gwiazda od pokazywania i pajacowania?

 • tetradrachma

  0

  Herbus, nie przeżywaj napisz na Facebooku, ze "rząąśż" przysłania ….odciętych !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX