Córeczka Joanny Krupy po raz pierwszy "pływa" z mamą w basenie. Fani zaskoczeni: Ale malutka opalona

Joanna Krupa opublikowała na Instagramie fotorelację z pierwszej kąpieli swojej pięciomiesięcznej córeczki w basenie. Asha skradła serca internautów, którzy zwrócili uwagę na opaleniznę dziewczynki. "Różowiutka albo takie światło".

Joanna Krupa oszalała z miłości do swojej córeczki. Asha-Leigh skończyła dopiero pięć miesięcy, a popularna mama zdążyła już pochwalić się dużą liczbą zdjęć dziewczynki w mediach społecznościowych. Większość fanów modelki uważa, że malutka urodę odziedziczyła po ojcu, ponieważ jest do niego niezwykle podobna. Fotografie dziecka zapełniły instagramowy profil Krupy. Tym razem Joanna opublikowała fotorelację z pierwszej kąpieli córki w basenie. Asha ma na głowie uroczy kapelusik, a mama ubrała ją w letnią sukienkę. Jednak uwagę internautów przykuła nie tylko stylizacja małej gwiazdy, ale również jej opalenizna. "Różowiutka"!

Zobacz wideo Małe dzieci gwiazd. Pamiętacie, kto niedawno urodził?

Córeczka Joanny Krupy pierwszy raz w basenie

Joanna Krupa korzysta z uroków lata. Modelka, pomimo izolacji, ma możliwość, by w domowym zaciszu nacieszyć oko pięknymi widokami i wypoczywać na brzegu basenu. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami i filmikiem, na którym widać jej pływackie umiejętności. Jurorka programu "Top Model" urządziła córeczce pierwszą kąpiel na świeżym powietrzu! Myślicie, że Asha jest tym pomysłem zachwycona?

 

Na udostępnionych fotografiach nie widać entuzjazmu dziewczynki, a niektórzy fani zauważyli, że jej skóra nabrała różowego koloru. Internauci zaczęli zastanawiać się, czy jest to opalenizna dziecka, czy może reakcja na zimno. 

OMG! Jakie przeurocze opalone girki!
Różowiutka albo takie światło - zaobserwowała jedna z użytkowniczek aplikacji. 
Bo jej zimno w nogi - zasugerowała inna internautka. 

Joanna KrupaJoanna Krupa Instagram/ @joannakrupa

Modelka opisała fotorelację z kąpieli w basenie, dzieląc się z fanami ważnymi przemyśleniami, dotyczącymi obecnej sytuacji na świecie. Krupa namawia, by cieszyć się każdą chwilą i doceniać zdrowie. 

To pierwszy dzień Ashy na basenie. Życie jest dalekie od ideału... Teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy robić każdego dnia to, co sprawia nam radość i co uważamy za najlepsze. Bądź szczęśliwy, że żyjesz i się uśmiechasz. Kiedy życie przynosi trudności, musimy walczyć i wiedzieć, że dopóki mamy zdrowie i bliskich, możemy przezwyciężyć wszystko - czytamy na profilu Joanny. 

Zgadzacie się z przesłaniem gwiazdy?