Katarzyna Cichopek wyjawiła Krzysztofowi Ibiszowi sekret na szczęśliwe małżeństwo. I nie chodzi tu o miłość!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli gośćmi Krzysztofa Ibisza w odmienionej wersji programu "Demakijaż". Aktorka opowiedziała o swoim małżeństwie. Wyjawiła również, dzięki czemu udaje jej się utrzymać szczęśliwy związek.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel izolują się od społeczeństwa w domowym zaciszu, lecz pozostają w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Zachęcają instagramowych obserwatorów do spędzania czasu na balkonie i doskonalenia umiejętności tańca. Aktorka i jej ukochany poznali się przecież w programie "Taniec z gwiazdami", w którym wygrali nie tylko finał, lecz także miłość. O swoim związku i łączących ich uczuciu małżonkowie zgodzili się opowiedzieć w programie Krzysztofa Ibisza - "Demakijaż".

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek pokazała, jak robi makijaż.

Katarzyna Cichopek zdradziła sekret szczęśliwego związku

Oczywiście, z uwagi na obecną sytuację, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie mogli po prostu zjawić się w studiu, by spotkać się z Krzysztofem Ibiszem. Wiecznie młody prezenter postanowił więc nieco zmienić formułę swojego programu i porozmawiać ze swoimi gośćmi przez wideokonferencję. 

W "Demakijażu" aktorka opowiedziała o różnicy temperamentów w związku oraz wyznała prezenterowi, jak udaje jej się utrzymać szczęśliwe i trwałe małżeństwo. Katarzyna Cichopek wskazała, że oprócz miłości potrzebna jest także... przyjaźń:

Kochamy się, ale przede wszystkim przyjaźnimy na śmierć i życie. Lubimy swoje towarzystwo, lubimy przebywać razem w domu, dzielić się obowiązkami. Mimo że mamy skrajnie różne temperamenty, bo Marcin jest bardzo spokojny i na jego jedno słowo ja wyrzucam 10 lub 15, to świetnie się dogadujemy. Po prostu w myśl powiedzenia: happy wife, happy life - wyznała.
 

W rzeczy samej - trudno sobie wyobrazić udany związek bez przyjaźni. Jeśli chcecie obejrzeć cały "Demakijaż", możecie włączyć Polsat Cafe w niedzielę o godzinie 15.

Więcej o: