Agnieszka Kaczorowska przerabia zdjęcia? Jej mąż ostro zareagował na sugestię internautki. "Niektórzy cofają się do poziomu ameby"

Agnieszka Kaczorowska pozowała w sukience. Uwagę internautów przyciągnęły nogi celebrytki. Niektórzy zarzucili Kaczorowskiej, że poprawiała fotografię w programie graficznym. Na te słowa agresywnie zareagował Maciej Pela.

Agnieszka Kaczorowska ostatnio razem z mężem wystąpiła w "Dzień Dobry TVN" wprost z domowego zacisza. Tancerka postanowiła pochwalić się na Instagramie kadrem z tego spotkania. Na fotografii aktorka pozowała w białej krótkiej sukience, która odsłoniła jej nogi. Pod zdjęciem rozpętała się burza. Poszło właśnie o nogi Kaczorowskiej, a dokładnie jej stopy. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska nawiązuje do zabawnej sceny z „Klanu”

Agnieszka Kaczorowska retuszuje zdjęcia?

Jedna z obserwatorek śmiała się bowiem, że stopa Kaczorowskiej wygląda na nienaturalnie długą. Tym samym kobieta zasugerowała, że celebrytka poddała fotografię retuszowi, tak by jej nogi wyglądały na dłuższe i smuklejsze niż są w rzeczywistości. 

Na kwarantannie chyba trochę za bardzo palce u stóp rosną, tak słyszałam - napisała jedna z internautek.

Ten złośliwy komentarz nie umknął uwadze mężowi Agnieszki Kaczorowskiej. Maciej Pela nie mógł pozostawić takich słów bez odpowiedzi i zareagował bardzo nerwowo, obrażając przy tym internautkę. 

Na kwarantannie trochę za bardzo niektórzy cofają się do poziomu ameby, tak słyszałem - odparł Pela.

Agnieszkę Kaczorowską rozbawiły słowa męża. Celebryka przyklasnęła takiemu "rycerskiemu" zachowaniu ukochanego, czego dowodem jest jej komentarz z emotikoną, przedstawiającą płacz ze śmiechu. 

Komentarze na Instagramie Agnieszki KaczorowskiejKomentarze na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej Fot. agakaczor/Instagram

Czy Agnieszka Kaczorowska faktycznie za pomocą programu komputerowego nieco wydłużyła swoją nogę? Tego nie wiemy i nie raczej się nie dowiemy. Jedno jest pewne - gwiazda "Klanu" wielokrotnie podkreślała, że nie akceptuje mowy nienawiści. W tym wypadku jednak, zarówno ona, jak i jej mąż na hejt odpowiedzieli właśnie hejtem. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Agnieszka Kaczorowska przerabia zdjęcia? Jej mąż ostro zareagował na sugestię internautki. "Niektórzy cofają się do poziomu ameby"
Zaloguj się
 • wamal

  0

  za moich młodych lat
  ( 44+ let tomu nazad :D)
  gdy panna powiedziała o absztyfikancie "on jest bardzo rycerski" miała na myśli "ZAKUTY ŁEB "

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 0

  ty pela nie trzymaj tej ameby za rękę bo ci wycieknie miedzy palcami

 • gapcio2010

  Oceniono 2 razy 0

  Panie Pela, niektórzy to z poziomu ameby jeszcze długo nie wyjdą. Jak Pan spojrzy dokładniej, bliziutko dokola siebie, to Pan to dostrzeże.....

 • cerrie35

  Oceniono 2 razy 0

  No to faktycznie pocisnął internautkę. Biedaczka aż pewnie się spociła czytając jego komentarz :-P

 • j-a-ga

  Oceniono 2 razy 0

  Oni do poziomu ameby cofnęli się dawno temu. Ciekawe co będzie ndalej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX