Edward Miszczak i Anna Cieślak planują ślub. "Ania niebawem wprowadzi się do apartamentu ukochanego"

Znajomi Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak donoszą, że ich związek nabiera rumieńców. Ponoć zakochani myślą już nawet o ślubie.

W połowie marca, jak grom z jasnego nieba, do mediów przedostała się wiadomość o tym, że Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, spotyka się z młodszą o 26 lat aktorką, Anną CieślakNasz informator potwierdził, że para rzeczywiście jest razem. Gwiazda "Na Wspólnej" liczyła na to, że uda jej się utrzymać nowy związek tajemnicy, zwłaszcza że jeszcze rok temu bywała na salonach ze swoim narzeczonym.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Edward Miszczak i Anna Cieślak planują ślub?

Wiele wskazuje na to, że Anna Cieślak pogodziła się już z tym, że media wiedzą o jej nowym partnerze. Na instagramowym profilu aktorki pojawiły się już gratulacje. Ta nie udawała, że nie widzi życzliwych komentarzy. Gwiazda nie tylko ich nie skasowała, ale przede wszystkim polubiła.

Jak donosi "Na Żywo" związek Miszczaka i Cieślak rozwija się bardzo szybko. Ponoć zakochani myślą już nawet o ślubie.

Ania niebawem wprowadzi się do apartamentu ukochanego w kamienicy w centrum Warszawy. Rozmawiają też o ślubie - zdradza znajomy gwiazdy.

Relacja dyrektora i aktorki zaczęła się od przyjaźni. Z czasem okazało się jednak, że łączy ich coś więcej.

Anna ma wreszcie przy sobie mężczyznę, przy którym może czuć się bezpiecznie, dojrzałego, który daje jej wsparcie. Edward zaś tryska energią i humorem. W ostatnim roku przeżywał żałobę po śmierci żony, która długo zmagała się z chorobą nowotworową - donosi informator.

Jeśli para rzeczywiście pójdzie do ołtarza, to czeka nas ślub roku!