"Dance Dance Dance". Wiemy, jak będzie wyglądał finał programu. Trudno było przewidzieć taki obrót sprawy...

Finał drugiej edycji "Dance Dance Dance" odbędzie się na żywo, 25 kwietnia, na antenie TVP. Widzów czeka jednak spore zaskoczenie.

Obecna sytuacja powszechnej izolacji społeczeństwa pokrzyżowała plany producentom i uczestnikom wielu programów. Przypomnijmy, że "Taniec z gwiazdami" został zawieszony do jesieni, a decyzja ta zaskoczyła nawet prowadzących. Nieco inaczej wyglądała sytuacja z tanecznym show TVP: "Dance Dance Dance". Większość odcinków zdołano nagrać jeszcze przed kryzysem, w związku z czym wyzwaniem dla organizatorów pozostał jedynie sam finał programu. Teraz wiemy, jak będzie wyglądał. 

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w

Finał "Dance Dance Dance" w "Pytaniu na śniadanie"

Wielki finał muzycznego show "Dance Dance Dance" odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 marca o godzinie 20 na antenie TVP. Zakończenie drugiej edycji programu będzie się jednak znaczenie różnić od finału pierwszej serii. Producenci zadecydowali bowiem, że zrealizowany zostanie on w studiu "Pytania na śniadanie":

Wielki finał 2. sezonu zrealizowany zostanie w studiu „Pytanie na Śniadanie” w sobotę 25.04 o g. 20:00.  Obok prowadzących Tamary i Tomasza pojawią się trzy pary finalistów. Nie zabraknie też Jurorów i wszystkich uczestników, z którymi prowadzący połączą się online. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu SMS - czytamy na Instagramie.

Musimy przyznać, że taka decyzja może zaskoczyć telewidzów, ale fani "Dance Dance Dance" niewątpliwie ucieszą się, że wielki finał się odbędzie.

Przypomnijmy, że ten sezon obfitował w silne emocje i konflikty, a do ostatniego odcinka dostały się trzy pary: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański, a także Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka. Zwycięska para otrzyma 100 tys. złotych, które przekaże na cele charytatywne.

Będziecie oglądać wielki finał?

Więcej o:
Komentarze (1)
"Dance Dance Dance". Wiemy, jak będzie wyglądał finał programu
Zaloguj się
  • sarna291

    0

    Mroczek ma już chyba ok 40 tki, ze tez mu sie wciaż chce uczestniczyć w tego typu podskokach. bardzo uzdolniony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX