Książę William będzie wspierał finansowo księżną Kate, jeśli się rozwiodą? Znamy szczegóły ewentualnego rozejścia

Księżna Kate i książę William uchodzą za parę niemalże idealną. Pewien niepokój wzbudziły jednak jakiś czas temu doniesienia o rzekomym romansie przyszłego króla. Sprawdzamy więc, jakie byłyby losy królewskich małżonków po rozwodzie.

Księżna Kate i książę William do niedawna uchodzili za parę idealną. Pewną rysę na tym wizerunku spowodowały jednak ostatnie doniesienia o rzekomym romansie przyszłego króla z przyjaciółką jego żony, Rose Hanbury. Spekulowano wówczas, co by się stało, gdyby doszło do rozwodu książęcej pary. Okazuje się, że w takim wypadku Kate i William rozstaliby się na podobnych zasadach, na jakich dokonał tego książę Karol i księżna Diana.

Zobacz wideo Kate i William - dziwne zachowania książęcej pary. Musicie je zobaczyć!

Księżna Middleton i książę William - co w wypadku rozwodu?

Książę William i księżna Kate mają podobne porozumienia w sprawie ewentualnego życia po rozwodzie, co książę Karol i księżna Diana. Jak bowiem donosi Cheat Sheet, wnuk królowej Elżbiety II będzie nadal wspomagał finansowo swoją byłą żonę i potomstwo, tak samo, jak książę Karol łożył na wychowanie swoich synów.

Co ciekawe, w przypadku rozwodu z Williamem, księżna Kate otrzymałaby od rodziny królewskiej nowe lokum dla siebie i dzieci, ponieważ nie mogłaby dłużej mieszkać w Pałacu Kensington. Co dość oczywiste, nastąpiłby również podział opieki rodzicielskiej nad księciem Georgiem, księciem Louisem oraz księżniczką Charlotte. Niewykluczone, że dzieci zostałyby pod opieką ojca - podobnie było bowiem w przypadku opieki nad małymi Williamem i Harrym, kiedy zostali z Karolem po rozwodzie z księżną Dianą.

Jeśli książę William po rozwodzie z księżną Kate zapragnąłby ponownie się ożenić, nic nie stałoby na przeszkodzie. Tak bowiem uczynił książę Karol, stając na ślubnym kobiercu z księżną Camillą. A co z tytułem królewskim księżnej Kate? Po rozwodzie straciłaby go, chyba że Elżbieta II pozwoliłaby jej go zatrzymać - tak właśnie uczyniła w przypadku księżnej Diany.

Nic nie wskazuje jednak na to, aby w najbliższym czasie księżna Kate i jej mąż mieli się rozwieść. Słabością Williama, w przeciwieństwie do księcia Karola, nie są bowiem kobiety, a czekolada.

Więcej o:
Komentarze (25)
Książę William będzie wspierał finansowo księżną Kate, jeśli się rozwiodą? Znamy szczegóły
Zaloguj się
 • kzlis

  Oceniono 18 razy 8

  Rozwód się księżnej nie opłaca. Lepiej dla niej przymknąć oko na ewentualne romanse. Ona nie ma własnego życia teraz i nie zbudowałaby go po rozwodzie.

 • wamal

  Oceniono 3 razy 3

  >>>Słabością Williama, w przeciwieństwie do księcia Karola, nie są bowiem kobiety, a czekolada.<<<
  Chciałem być sobą za "Wielką wodą"
  na czekoladę nabrałem chęć???

 • krystin9

  Oceniono 13 razy 3

  Po pierwsze, nie on będzie "wspierać " tylko BRK ze swoich ukrytych "zasobów"
  Po drugie, William kontynuuje tradycję swojego wesołego dziadka,
  który mówił zawsze Karolowi, ze "książę może mieć żonę i kochanki" .
  A po trzecie i najważniejsze, ani on, ani ona nigdy nie mieli "wzięcia", więc raczej SĄ SKAZANI NA SIEBIE.

 • student_zebrak

  Oceniono 18 razy 2

  kto by ja chcial?
  Ona predzej sie zgodzi na wielokat niz na rozwod.
  wartosc komercyjna - zero

 • ganska

  Oceniono 8 razy 0

  O, już ich plociuchy rozwodzą na siłę. A w ciąży nie jest przypadkiem? Wydawało mi się, że znowu ukrywa brzuszek.

 • white_lake

  Oceniono 12 razy 0

  Cheat Shit? Niezłe źródło "informacji" :D To już chyba te szmatławe tabloidy lepsze, przynajmniej mają jakąś tradycję pisania bzdur.

 • wichura

  Oceniono 19 razy -1

  On się w życiu nie rozwiedzie. Zbyt duża rysa na kryształowym wizerunku. A i żona nie najgorsza.
  Natomiast Harry... Za jakiś czas dojrzeje, by odprawić swojego tłuka w siną dal.

 • rikol

  Oceniono 8 razy -2

  Tytuły nadaje i odbiera królowa, więc Kate niekoniecznie straciłaby tytuł. Zresztą nie sadzę, zeby się rozwiodła. Straciłaby dzieci. Dla niej najważniejsza jest rodzina. Na pewno po rozwodzie nie byłaby biedna. Diana dostała 20 mln funtów. Kate jest też bogata z domu, naprawdę nie miałaby żadnego problemu, żeby się utrzymać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX