Metamorfozy Joli Rutowicz ciąg dalszy. Celebrytka zoperowała nos. "Efekt przeszedł moje najmilsze oczekiwania"

Jola Rutowicz nadal mieszka w Miami, a pobyt USA bez wątpienia jej służy. Na Instagramie pokazała obserwatorom efekty swojej metamorfozy.

Jola Rutowicz dała się poznać polskim telewidzom jako uczestniczka i zwyciężczyni czwartej edycji polskiego "Big Brothera". Była jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w całej historii tego programu, szokowała długością tipsów, wyrazistym makijażem i różem stylizacji. Widzowie na długo zapamiętali zarówno jej zachowanie w programie, jak i związek z Jarosławem Jakimowiczem. Celebrytka przeszłość zostawiła jednak za sobą, a szczęścia postanowiła poszukać za oceanem.

Zobacz wideo Największe gwiazdy polskiego

Jola Rutowicz przeszła metamorfozę

Jola Rutowicz w 2009 roku przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Stopniowo celebrytka zmieniała swój wizerunek - zrezygnowała z częstych wizyt w solarium i zmieniła kolor włosów na blond. Chociaż wraz z wyjazdem do słonecznego Miami Rutowicz zniknęła z polskiego show-biznesu, to jednak co jakiś czas dawała o sobie znać, wstawiając nowe zdjęcia po przebytej metamorfozie. Ostatnio zwyciężczyni "Big Brothera" podzieliła się ze swoimi instagramowymi obserwatorami aktualnymi fotkami. Jak widzimy, pobyt na Florydzie bez wątpienia jej służy!

Jola RutowiczJola Rutowicz Instagram @jollie_jolanta_rutowicz_

Największy wpływ na zmianę wyglądu Joli Rutowicz miała jednak nie zmiana fryzury, lecz przebyte operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej. Celebrytka zdecydowała się bowiem na korektę nosa. Tak celebrytka pisała o swoim ostatnim zabiegu:

Pełen profesjonalizm! (...) Efekt operacji przeszedł moje najmilsze oczekiwania. (...) Już siedem dni po zabiegu mogłam swobodnie wrócić do codzienności.

Jola RutowiczJola Rutowicz Instagram @jollie_jolanta_rutowicz_

A Wam jak się podoba nowa Jola Rutowicz?

Więcej o: