Strój Meghan Markle podczas wywiadu był nudny? Nic bardziej mylnego! Każdy element miał znaczenie

Meghan Markle udzieliła wywiadu na temat swojego udziału w najnowszej produkcji Disneya. Specjaliści dokładnie przeanalizowali strój aktorki. Każdy element miał swoje znaczenie!

Meghan Markle stara się powrócić do swojego zawodu po opuszczeniu rodziny królewskiej. Były książę Harry i jego żona muszą zacząć samodzielnie zarabiać, aby utrzymać się w Los Angeles. Meghan ma już za sobą pierwszy angaż filmowy - podkładała głos w filmie dokumentalnym "Elephant". Aktorka w ramach promocji produkcji udzieliła wywiadu "Good Morning America". W tym czasie dla przeciętnego widza wyglądała bardzo zwyczajnie, wręcz nudno. Eksperci są jednak innego zdania. Okazuje się, że każdy element jej ubioru miał ukryte znaczenie.

Analiza stroju Meghan Markle

Na pierwszy rzut oka można uznać, że strój Meghan był doskonale nijaki i prosty. Biała koszula, rozpuszczone włosy, delikatny makijaż i dwa złote naszyjniki. Wychodzi na to, że aktorka wysłała w ten sposób ukryty komunikat, zakładając konkretne elementy biżuterii i bardzo zwyczajne ubrania. 

Meghan jest miłośniczką eleganckiej biżuterii. Jeszcze kilka miesięcy temu informowaliśmy, że przyjaciółka aktorki i projektantka biżuterii wykorzystała wizerunek księżnej do promowania swoich produktów.

Żona Harry'ego na wywiad założyła dwa naszyjniki ze złota. Na jednym z łańcuszków można dostrzec zawieszkę kanadyjskiej marki Suetables, która przedstawia znak zodiaku.  męża Meghan, czyli pannę (znak zodiaku Meghan to lew). Zawieszka jest warta 79 dolarów, czyli około 330 złotych i jest wykonana z 10-karatowego złota.  

 

Drugi naszyjnik symbolizuje Archiego, czyli syna Meghan i Harry'ego. Maluch urodził się 6 maja, dlatego jego znakiem zodiaku jest byk. Drugi naszyjnik pochodzi z tej samej kanadyjskiej firmy, jednak jest droższy. Na stronie producenta biżuterii można się dowiedzieć, że zawieszka jest wykonywana z postarzanego 10-karatowego żółtego złota, a kosztuje 159 dolarów, czyli około 700 złotych. 

Stylistka Susie Hasler w rozmowie z DailyMail oceniła wygląd Meghan. Stwierdziła, że strój aktorki był świadomym odejściem od konserwatywnego, królewskiego stylu. 

Meghan postanowiła założyć białą koszulę ze względu na swój dobroczynny charakter spotkania. To było świadome odejście od typowego, konserwatywnego królewskiego wyglądu - powiedziała Susie Hasler.

Ekspertka stwierdziła, że aktorka chciała, aby jej strój nie odwracał uwagi od jej działalności. Podkreśla w ten sposób, co jest dla niej ważne. Dodatkowo ubrania, które na siebie założyła, pochodzą z kolekcji Smart Works, zaprojektowanej z udziałem Meghan. Była księżna razem ze swoją przyjaciółką Mishą Nonoo zaprojektowały i udostępniły zestawy ubrań dla kobiet, które ze względu na wykluczenie społeczne borykają się z brakiem pracy. Smart Works miało im zapewnić stroje idealne na rozmowę kwalifikacyjną oraz do pracy biurowej. Jak widać, również sama Meghan z nich korzysta.