Nie żyje króliczek "Playboya". Przy ciele Ashley Mattingly znaleziono list pożegnalny

Ashley Mattingly, była modelka "Playboya", została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Przyjaciółka 33-latki była zaniepokojona, że jej koleżanka nie odzywa się, dlatego wezwała policję.

Ashley Mattingly była swego czasu króliczkiem magazynu "Playboy". Jej kariera zatrzymała się z powodu problemów osobistych. W piątek modelka została znaleziona martwa w swoim domu.

Zobacz wideo Te gwiazdy rozebrały się dla polskiego

Ashley Mattingly nie żyje

33-letnią modelkę znaleziono 17 kwietnia w jej mieszkaniu. Funkcjonariusze zostali wezwani do domu Ashley po telefonie jej przyjaciółki, która nie mogła się z nią skontaktować. Okazało się, że dwa dni wcześniej Mattingly odebrała sobie życie. Przy jej ciele odnaleziono list pożegnalny, który został zabezpieczony przez policję. 

Ashley Mattingly byłą ofiarą przemocy domowej. Jej oprawcą był partner, Lanea Garrison, aktor znany z serialu "Skazani na śmierć". W 2012 roku mężczyzna został skazany za pobicie. 

 

Kobietę wybrano miss marca 2011 magazynu "Playboy". W 2016 roku króliczek "Playboya" został skazany za jazdę pod wpływem alkoholu. Kompletnie pijana Ashley wjechała wózkiem golfowym w cztery zaparkowane auta.  

Rodzina byłej modelki w rozmowie z TMZ zdradziła, że Ashley od dwóch lat mieszkała w Austin. Zmagała się z demonami z przeszłości i alkoholizmem. 33-latka niedawno adoptowała 9-miesięcznego szczeniaka rasy golden retriever, aby nie czuć się samotną. Teraz zwierzak znajduje się pod opieką rodziny zmarłej modelki. 

Ostatnio znany youtuber Steve Cash również odebrał sobie życie. Mężczyzna cierpiał na depresję. W lutym prowadząca brytyjskiego programu "Love Island" Caroline Flack również została znaleziona w swoim mieszkaniu. Kobieta podobno została "zaszczuta" przez media. Wcześniej była związana z księciem Harrym. 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.