Anna Mucha pokazała się z różowymi włosami. To dzieło jej córki: Gotowa na finał "Dance, dance, dance"

Anna Mucha nie nudzi się z dziećmi w domu. Mimo nadwyżki wolnego czasu pomysłów na zabawę im nie brakuje. Aktorka pokazała się w stylizacji na finał "Dance, dance, dance", wykonanej przez jej 9-letnią córkę.

Anna Mucha większość wolnego czasu spędza w domowej izolacji. Nie ukrywa także, że przechodzi czasem gorsze chwile. Choć aktorka straciła możliwość występowania w wielu programach i serialach, jako mama dwójki dzieci nie może narzekać na nudę. Na swoim Instagramie pokazała efekt zabawy z 9-letnią córką Stefanią, która wpadła na pomysł wystylizowania mamy. Trzeba przyznać, że dziewczynka ma talent.

Zobacz wideo Anna Mucha znów odpowiada na atak fanki

Anna Mucha w stylizacji na finał "Dance, dance, dance"

Stefania puściła wodze fantazji i stworzyła piękny makijaż oraz fryzurę swojej sławnej mamie. Postanowiła założyć jej różową perukę z lokami i figlarnie zarzuciła na głowę Anny Muchy koronę. Dodatkowo tuż nad ustami aktorki pojawił się pieprzyk, którym zasłynęła Marylin Monroe.

Aktorce najwyraźniej spodobała się jej nowa odsłona, ponieważ stwierdziła, że w takiej stylizacji powinna wystąpić w programie "Dance, dance, dance", w którym jest jurorką.

Moja córka zrobiła mi make-up i stylizację. Wygląda na to, że jestem gotowa do sobotniego finału "Dance Dance Dance" - napisała.
 

Internauci i znani przyjaciele gwiazdy nie ukrywają zachwytu. Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze.

Wiedziałem, że zaskoczysz w finale! - napisał Robert Kupisz
Na obecną sytuację zrezygnowałabym z korony - żartuję inna internautka.

Naszym zdaniem aktorka powinna się zastanowić, czy nie warto zatrudnić córki na miejsce stylistki!

Anna Mucha - rodzina

Anna Mucha jest mamą dwójki dzieci 9-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora. Kilka miesięcy temu rozstała się z ich ojcem, Marcelem Sorą. Choć od rozstania minęło niewiele czasu, aktorka chętnie podsyca plotki o nowym związku. Ostatnio w mediach społecznościowych ukazało się jej zdjęcie wraz z jej byłym partnerem Kubą Wojewódzkim.