Kamil Grosicki świętuje 8. urodziny córki. Piłkarz pokazał zdjęcie dziewczynki z bajkowym tortem. "Kocham Cię, księżniczko"

Kamil Grosicki opublikował na Instagramie uroczą fotografię swojej córeczki. Na zdjęciu widać również piękny kolorowy tort, który jest ważnym elementem celebracji 8. urodzin dziewczynki. Popularny tata skierował do Mai wzruszające słowa: Bądź zdrowa i szczęśliwa!

Kamil Grosicki, choć dzięki reprezentowaniu Polski podczas meczów piłki nożnej zyskał ogromną popularność, nie zalicza się do grona typowych celebrytów. W mediach społecznościowych bardziej aktywna jest jego żona, Dominika Grosicka, która dzieli się z fanami momentami z życia prywatnego. Sportowiec nie ukrywa jednak swoich bliskich przed światem zewnętrznym. Na Instagramie pokazał nawet wizerunek syna swojej ukochanej, Marcela. Rodzina jest dla Kamila prawdziwą ostoją. Nie dziwi więc fakt, że hucznie obchodzi urodziny swojej córeczki. Maja skończyła właśnie osiem lat. Z tej okazji na stole u Grosickich pojawił się przepiękny kolorowy tort. Jak z bajki!

Zobacz wideo Dominika Grosicka pojawiła się na imprezie Guess'a!

Kamil Grosicki świętuje urodziny bliskich

Kwiecień jest miesiącem, w którym piłkarz ma wiele okazji do świętowania. Urodziny obchodzi między innymi jego mama i tata. Grosicki postanowił uczcić te ważne dla jego rodziny dni wpisami na Instagramie, w których złożył solenizantom życzenia

Kamil Grosicki z rodzicamiKamil Grosicki z rodzicami Instagram/ @kamilgrosicki10

Tym razem piłkarz celebruje urodziny swojej córeczki Mai. Dziewczynka zdmuchnęła w tym roku osiem świeczek na torcie, ale nie byle jakim! Wypiek zachwyca swoim bajkowym kształtem i pastelowymi kolorami. Wygląda smakowicie! 

 

Dumny tata nie przepuścił okazji, by udostępnić zdjęcie małej solenizantki i złożyć jej życzenia. Słowa Kamila Grosickiego są bardzo wzruszające. Piłkarz wyznał swojej córce miłość i nazwał ją "księżniczką"!

Wszystkiego najlepszego moja księżniczko... Kocham Cię bardzo mocno... Bądź zawsze zdrowa i szczęśliwa - czytamy na profilu sportowca.

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla Mai. My również się do nich dołączamy!

Więcej o: