Dawid Narożny z zespołu "Piękni i Młodzi" rozstał się z nową partnerką? Fani nie mają wątpliwości. "Już po miłości"

Dawid Narożny z zespołu "Piękni i Młodzi" po rozstaniu z żoną szukał pocieszenia w ramionach niejakiej Joanny. Wszystko wskazuje na to, że nowy związek gwiazdora disco polo nie przetrwał próby czasu. Fani, dzięki swojej spostrzegawczości, mają na to dowody! "Już po miłości".

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Dawid Narożny, który został usunięty z zespołu "Piękni i Młodzi" po nagłośnionej w mediach kłótni z byłą żoną i jednocześnie wokalistką bandu, rozpoczyna karierę solową. Mogłoby się wydawać, że wszystko powoli w jego życiu wraca do normy, szczególnie że przez ostatnie miesięce mógł liczyć na wsparcie swojej nowej partnerki, Joanny. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie ich związek przechodzi kryzys, czego dowody znaleźli spostrzegawczy fani na Instagramie. Zniknęły wspólne zdjęcia zakochanych!

Zobacz wideo Inny gwiazdor disco polo również zmaga się z problemami rodzinnymi. Zenon Martyniuk przekonuje, że każdy ma gorsze momenty.

Dawid Narożny rozstał się z Joanną?

Były członek zespołu "Piękni i Młodzi" bardzo często chwalił się na Instagramie wspólnymi fotografiami z nową partnerką. Publikował nawet urocze zdjęcia z Joanną i swoją córeczką, której matką jest Magdalena Narożna. Choć na profilu gwiazdora disco polo wciąż można ujrzeć gros "miłosnych" postów, z mediów społecznościowych jego ukochanej zniknęły wszelkie ślady ich znajomości. Fani spekulują, że związek Dawida i Joanny nie przetrwał próby czasu. Pod ostatnim wpisem kobiety na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy i zapytań o rozstanie. Zarówno Narożny, jak i jego partnerka, nie odnieśli się jeszcze do podejrzeń internautów. 

Widzę, usunięte zdjęcia z Dawidem. Czyżby rozstanie? 
To już jest koniec?

Oprócz usuniętych wspólnych zdjęć fani odkryli jeszcze jeden "wirtualny" dowód na rozpad związku popularnego wokalisty disco polo z ukochaną. Podobno para przestała wzajemnie obserwować się w mediach społecznościowych.

Haha już po miłości, nawet nie obserwują się na insta - zauważył jeden z użytkowników aplikacji.

Uważacie, że argumenty fanów oparte na internetowych spostrzeżeniach przekładają się na rzeczywistość? 

Więcej o: