Małgorzata Socha ćwiczy z córkami. Co za trio! Komentuje Chodakowska: Ale cudna ekipa

Małgorzata Socha nie rezygnuje z treningów nawet podczas izolacji. Aktorka udowadnia, że można być aktywną w domowym zaciszu i w towarzystwie trójki dzieci.

Małgorzata Socha niezmiennie przestrzega izolacji społecznej i zachęca swoich fanów do pozostania w domach. Dzięki temu, że aktorka dzieli się ze swymi obserwatorami inspiracjami na spędzenie czasu w czterech ścianach, mięliśmy już okazję przekonać się, jak mieszka na jakie stylizacje stawia w domowym zaciszu, oraz jak bawi się ze swoimi pociechami. Teraz mama trójki dzieci pokazała, jak dba o formę.

Zobacz wideo Małgorzata Socha i Anna Lewandowska trenują z dziećmi.

Małgorzata Socha trenuje z dziećmi

Mija już kolejny tydzień społecznej izolacji. Brak możliwości wyjścia na trening czy swobodny bieg bez maski sprawia, że wiele osób zaniedbuje kwestię aktywności fizycznej. Do tej grupy nie należy oczywiście Małgorzata Socha. Dla niej wymówką od ćwiczeń nie jest nawet fakt, iż musi zajmować się swymi dziećmi. Jak się bowiem okazuje, aktorka ćwiczy razem z nimi. Z pomysłem na trening przyszła jej Ewa Chodakowska:

Ewka!!! Ten trening to była moc. Dobrze, że miałam swoje małe motywatorki! Dzięki!
 

Fanki aktorki bardzo pozytywnie zareagowały na jej post. Jak się okazało, nie tylko gwiazda ćwiczy ze swoimi pociechami:

No była moc. Też byłam z synkiem, uwielbiam wspólne treningi.
Pełen profesjonalizm w przygotowaniu do ćwiczeń. Rosną dziewczyny jak na drożdżach.

Na wpis Małgosi Sochy postanowiła odpowiedzieć także Ewa Chodakowska:

O jaaaa. Ale cudna ekipa <3 najlepsze wsparcie :) Brawo Soszka! Brawo dziewczyny!

Cieszymy się, że aktorka promuje aktywny styl życia niezależnie od zewnętrznych uwarunkowań. Pamiętajmy, że sport wzmacnia naszą odporność i, jak udowadnia Małgorzata Socha, fakt zamknięcia w domu z dziećmi nie jest bynajmniej przeszkodą do wykonania treningu.

Więcej o: