Leonardo DiCaprio zostanie tatą? Amerykańskie media twierdzą, że Camila Morrone jest w ciąży

Odwieczny singiel Leonardo DiCaprio podobno zostanie ojcem. Rzekomo 22-letnia wybranka 45-letniego aktora spodziewa się dziecka.

Leonardo DiCaprio wielokrotnie był widywany z różnymi pięknymi kobietami. Podczas ostatniej oscarowej gali po raz pierwszy od 15 lat pojawił się z kobietą - 22-letnią Camilą Morrone. Związek pary jest szeroko komentowany w Hollywood, bo zakochanych dzielą aż 23 lata. Gwiazdor wielokrotnie bronił relacji z argentyńską aktorką. 

W Hollywood i na świecie jest tak dużo związków, w których jest ogromna różnica wieku. Myślę, że każdy powinien umawiać się z osobą, z którą chce - mówił w wywiadzie dla "Los Angeles Times".

Para spotyka się od 2018 roku, ale przez dłuższy czas udawało im się ukrywać przed mediami. Jednak nie wszystko da się ukryć, media zza oceanu informują, że wybranka aktora spodziewa się dziecka.

Zobacz wideo Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt oraz Quentin Tarantino z żoną na premierze

Leonardo DiCaprio zostanie ojcem?

Magazyn "New Weekly" ostatnio informował, że Leonardo DiCaprio i Camila Morrone wzięli potajemny ślub, na którym świadkiem miał być sam przyjaciel aktora Brad Pitt.

Teraz tabloid pisze, że partnerka gwiazdy "Pewnego razu... w Hollywood" jest w ciąży. Podobno, gdy Camila pojawiła się z Leo na gali LACMA Art + Film 2019 w listopadzie wyglądała, jakby spodziewała się dziecka. Informator magazynu mówił, że od argentyńskiej aktorki bił blask, jak od kobiety, która nosi w sobie nowe życie. 

Ona tego nie potwierdza, ale jest w ciąży. Camila zaczęła nosić luźne ubrania i wygląda promiennie -  zdradziło źródło "New Weekly".

"New Weekly" twierdzi, że Leonardo nie ucieszyła ta nowina, ale zdecyduje się wychować dziecko.

Leo został wychowany przez matkę. Nawet gdyby dziecko było wpadką, to ostatnią rzeczą, jakiej by chciał, byłoby zostawienie go - powiedział informator magazynu.

Jeśli to prawda, to pozostaje nam pogratulować zakochanym i czekać na przyjście maleństwa na świat.