Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" porównuje swoje dzieci. Internauci są zgodni. "Liwia to czysta mamusia"

Ania Bardowska razem ze swoim mężem Grzegorzem niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Teraz rolniczka pokazała jak wyglądały jej dzieci w tym samym wieku. Widzicie podobieństwo?

Ania i Grzesiek Bardowscy poznali się w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Para od razu przypadła sobie do gustu i dziś tworzy szczęśliwą rodzinę. Są rodzicami 3-letniego Jasia i Liwii, która parę miesięcy temu przyszła na świat. Ania jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często zdradza kulisy macierzyństwa. Tym razem postanowiła pokazać, jak jej dzieci wyglądały a tym samym wieku.

Zobacz wideo Anna Bardowska zdradziła imię córki

Ania Bardowska pokazała dzieci

Ania zrobiła sklejkę dwóch zdjęć. Na jednym jest z paromiesięcznym Jasiem, na drugim z Liwią. Aby efekt był jeszcze bardziej widoczny, specjalnie założyła tę samą bluzkę. Zdjęcie zamieściła na swoim Instagramie.

Miały być takie same zdjęcia, a tu okazuje się, że dzieci nie za bardzo do siebie podobne, a matkę czas delikatnie nadszarpnął. Mój wniosek? Liwia nie jest podobna do Jasia, a Janek to kopia Grzesia. Ktoś tu się musi z tym pogodzić- napisała.

Internauci jednogłośnie stwierdzili, że córeczka Bardowskich to cała mama, a syn tata.

Liwia to czysta mamusia.
Czas to akurat mamie służy. A Liwia podobna do mamy.
Dzieciaczki w ogóle do siebie niepodobne. Liwia cała Ty, a Janek cały tata- czytamy
 

Pary z "Rolnik szuka żony"

Ania i Grzegorz to niejedyna para, która poznała się w programie. Oprócz nich do tej pory szczęśliwą rodzinę tworzą Agnieszka i Robert z drugiej edycji, którzy mają syna Tomka, Małgosia i Paweł z czwartej edycji, którzy mają syna Rysia oraz Agnieszka i Piotr z piątej edycji, którzy również mają syna Aleksa. W szóstej edycji powstała jedna para - Ilona i Adrian. Choć jeszcze nie mówili o ślubie, jak na razie tworzą bardzo udany związek.