"Rolnik szuka żony". Internauci krytykują wymagania Joanny. "Będzie ciężko o takich kandydatów"

Odcinek zerowy, w którym poznaliśmy kandydatów do programu "Rolnik szuka żony", już za nami. Pojawili się w nim rolnicy i rolniczki, jednak jedna z nich zdecydowanie nie spodobała się widzom. Dlaczego?

Joanna jest jedną z dwóch rolniczek, które postanowiły poszukać miłości w programie "Rolnik szuka żony". Ma 39 lat i z wykształcenia jest ekonomistką. Po sukcesach w korporacji Joanna postanowiła przeprowadzić się na wieś i założyć hodowlę drobiu. Choć w życiu zawodowym jest spełniona, nie udało się jej jeszcze odnaleźć partnera. Widzowie jednak uważają, że ma zbyt duże wymagania.

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

"Rolnik szuka żony". Internauci krytykują Joannę

W odcinku zerowym każdy z uczestników miał czas, by się przedstawić i zachęcić do siebie kandydatów. Joanna nie ukrywała swoich wymagań i szczerze o nich powiedziała. Jak się okazuje, jej wymarzony partner powinien być wysoki, ambitny i trochę młodszy. Największą kontrowersję jednak wzbudził fakt, że uczestniczka poszukuję mężczyzny bez zobowiązań.

Zdecydowanie byłoby łatwiej, gdyby miał czystą kartę - mówiła Joanna.

Internauci jednak zauważyli, że wymagania są bardzo wysokie i ciężko będzie komukolwiek im sprostać. Zwrócili uwagę także, że mało mężczyzn w wieku Joanny nie ma zobowiązań. Pod postami pojawiło się wiele krytyki.

Gdy tylko Marta Manowska powiedziała "silna i wymagająca", to tylko czekałem na ten koncert życzeń. Kobieta ma prawie 40 lat, a wymagania jak nie jedna dwudziestolatka. Liczyłem bardziej na dojrzałość tej pani, no cóż.
Wysoki brunet, w garniturze, zdecydowany oraz kawaler z czystą kartą. Szczerze to będzie ciężko o takich kandydatów. Halo, tu ziemia.
Duże wymagania. Przykro mi, ale kiepsko to widzę - czytamy.

Zobaczcie całą wizytówkę Joanny.

Jak myślicie, Joanna odnajdzie miłość?