Kim jest Anna Cieślak, nowa partnerka Edwarda Miszczaka?

Anna Cieślak i Edward Miszczak są parą. Sprawdzamy, kim jest nowa ukochana dyrektora programowego TVN. Aktorka ma na swoim koncie wiele ambitnych ról oraz związek ze sławnym polskim muzykiem.

Jak niedawno informowaliśmy, Anna Cieślak i Edward Miszczak są parą. Wiadomość o tym, że dyrektor programowy TVN i aktorka Teatru 6. piętro spotykają się już od kilku miesięcy dla wielu okazała się sporym zaskoczeniem. Chociaż większość z nas kojarzy artystkę z roli w "Na Wspólnej", Cieślak ma na swoim koncie także wiele ambitniejszych dokonań. Sprawdzamy więc, kim jest nowa partnerka znanego dziennikarza.

Zobacz wideo Oni byli kiedyś razem. Zapomniane pary show-biznesu.

Kim jest Anna Cieślak?

Anna Cieślak urodziła się w 1980 roku w Szczecinie. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie i występowała w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz Krakowskim Teatrze Scena STU. W 2005 roku zadebiutowała na dużym ekranie w "Masz na imię Justine", a rola w tym filmie przyniosła jej wiele nagród i uznanie krytyków. Szeroką rozpoznawalność zyskała dzięki komedii "Dlaczego nie!", w której to wystąpiła u boku Macieja Zakościelnego. Aktorkę podziwiać mogliśmy również w takich produkcjach jak "Śluby panieńskie" czy "Czas honoru".

Anna Cieślak współpracowała z takimi reżyserami jak: Filip Bajon, Ryszard Bugajski, Władysław Pasikowski czy Jacek Borcuch. Stworzyła wiele ról również w Teatrze Polskiego Radia oraz dubbingach. W Teatrze 6. piętro występowała w "Zagraj to jeszcze raz Sam...” z Kubą Wojewódzkim i Barbarą Kurdej-Szatan.

 

W 2015 roku Anna Cieślak brała udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie partnerował jej Rafał Maserak. Niestety, z powodu poważnej kontuzji aktorka zmuszona była zrezygnować z udziału w show.

Aktorka angażuje się również w ważne kwestie społeczne, jest także ambasadorką Fundacji La Strada, która przeciwdziała handlowi ludźmi i niewolnictwu.

Prywatnie Anna Cieślak spotykała się z Czesławem Mozilem. Później aktorka związała się z o sześć lat młodszym aktorem Przemysławem Wyszyńskim. Para tworzyła bardzo zgrany duet, a Ania przyjęła nawet jego zaręczyny. Jesienią 2019 roku artystka związała się z dziennikarzem Edwardem Miszczakiem.