Brad Pitt pomógł w remoncie garażu swojej przyjaciółki. Nie obyło się bez wzruszeń. "Jesteśmy jak rodzina"

Brad Pitt wziął udział w programie TV i zrobił wyjątkową niespodziankę dla zaprzyjaźnionej makijażystki. Aktor pomógł przekształcić garaż w dom i zaprezentował nie tylko umiejętności praktyczne, lecz także swą emocjonalną stronę.

Brad Pitt jest jednym z najlepszych i najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Jak się okazuje, zdobywca Oscara ma jednak także wielkie serce. Gwiazdor osobiście pomógł w remoncie garażu swojej przyjaciółki, Jean Black, dzięki czemu jego długoletnia znajoma może cieszyć się nowym domem.

Zobacz wideo Historia miłości Brangeliny.

Brad Pitt pomógł w budowie domu dla swojej przyjaciółki

Brad Pitt wystąpił w spin-offie programu "Remontowy biznes braci Scott" - "Celebrity IOU" i pomógł w przygotowaniu remontu-niespodzianki dla swojej przyjaciółki, makijażystki filmowej Jean Black. Aktor dołączył do specjalistów w dziedzinie remontów - braci Jonathana i Drew - i wraz z fachowcami przekształcił garaż swojej znajomej w małe mieszkanie. Podczas trzytygodniowej nieobecności właścicielki na jej posesji w Santa Monica powstał dom z sypialnią, kuchnią i łazienką.

Jak się okazuje, hollywoodzki gwiazdor mógł pochwalić się świetnymi zdolnościami technicznymi, okazał się więc doskonałym budowlańcem. Na planie ochoczo zakasał rękawy i pomógł nie tylko w pracach wykończeniowych, lecz także rozbiórkowych.

Uwielbiam dźwięk placu budowy. Kiedy nie buduję, umieram - wyznał Brad Pitt.
 

Jean Black była zachwycona zarówno efektem końcowym budowlanej metamorfozy, jak i samą obecnością przyjaciela.

Kocham cię, Brad - wyznała.

Na te słowa aktor uronił łzę wzruszenia.

Przypomnijmy, że Brad Pitt współpracował z Jean Black przy ponad 40 filmach i zdążył się z nią niezwykle zżyć. Aktor opowiedział więc w programie o tym, jak blisko jest związany z makijażystką:

Jesteśmy jak rodzina, jak siostra i brat. To osoba, którą niezwykle cenię w swoim życiu.

Nie sądziliśmy, że Brad Pitt ma aż tyle talentów, ale musimy przyznać, że taki przyjaciel to prawdziwy skarb! Chcielibyście, aby i Wam Brad Pitt wyremontował mieszkanie?