Maja Sablewska bez makijażu świętuje Wielkanoc. Internauta: Piękne, naturalne i bez pokazywania cycków? Można!

To rzadko się zdarza. Maja Sablewska pokazała zdjęcie, na którym nie ma nagich piersi. Jest za to bez makijażu, co również jest rzadkim widokiem.

Maja Sablewska słynie z tego, że jej Instagram to głównie rozebrane fotki. Dlatego tym większe wrażenie robi zdjęcie, na którym Maja pozuje nie tylko ubrana, ale również bez makijażu.

Zobacz wideo Nie tylko Maja Sablewska pozuje bez makijażu

Maja Sablewska pozuje bez makijażu

"Maja, to Twoje najpiękniejsze zdjęcie!" - fani są zgodni. Maja w wydaniu bez make-upu pokazała prawdziwą siebie. A dawno jej w takiej wersji nie widzieliśmy. W ostatnim czasie stylistka pokazywała głównie swoje nagie piersi lub nagie inne części ciała.

Jaki piękny uśmiech. Pełny nadziei i dobra.
Piękna bez makijażu.
Piękne naturalne zdjęcie.

Jednak nie wszystkie komentarze Mai się spodobały. Na jeden z nich postanowiła odpowiedzieć osobiście:

Dobrze, że jest Pani ubrana.
Można wstawić piękne, naturalne i subtelne zdjęcie bez pokazywania cycków? Można.
A można nie oceniać?! Można. - odpowiedziała Maja.
 

My jednak też wolimy wersję bez makijażu i w ubraniu...

Maja Sablewska tłumaczy się z rozbieranych zdjęć

Rozebrane zdjęcia Mai Sablewskiej mało kogo jeszcze szokują. Stylistka pokazuje swoje ciało od wielu lat, nadal jednak znajdą się i tacy, którzy wprost napiszą "piękne cycki" lub zaproponują jej rozbieraną sesję. Maja tymczasem tłumaczy, dlaczego w ogóle pokazuje właśnie takie zdjęcia:

Mam jeden cel: dawać kobietom siłę i odwagę. Inspirować je. Kobiece ciało jest dla mnie jak dzieło sztuki - mówiła w "Fakcie".

Roznegliżowane fotki na jej Instagramie pojawiają się bardzo często - ostatnie w Wielką Sobotę. W ten sposób Maja zachęcała do pozostania w domu. Mamy nadzieję, że większość fanów jej posłuchała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.