Sylwia Przybysz pochwaliła się nowym zdjęciem, a fanki pytają: Jesteś znowu w ciąży? Odpowiedziała

Sylwia Przybysz pokazała, jak wypoczywa na balkonie, a fanki patrzą na jej brzuszek. Podejrzewają, że artystka spodziewa się drugiego dziecka.

Zaledwie trzy miesiące temu Sylwia Przybysz po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła jej i Jasia Dąbrowskiego córka - Pola. Młoda wokalistka chętnie pokazuje pociechę na Instagramie, ale tym razem wrzuciła swoje zdjecie, które wzbudziło niemałe emocje wśród fanek. Niektóre z nich zaczęły podejrzewać, że Sylwia znów jest w ciąży.

Zobacz: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ochrzcili Polę. Pokazali zdjęcia z przyjęcia. Zadbali o wszystko, nawet o babeczki

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Sylwia Przybysz w drugiej ciąży?

Wokalistka pokazała na Instagramie, jak spędza czas. Wrzuciła zjęcie, na którym leży w modnym bujanym fotelu na swoim tarasie. Na sobie ma sukienkę w kratę, która najwyraźniej - według niektórych - podkreśliła jej kształty po ciąży, bo niektóre fanki zaczęły pytać, czy Sylwia jest w drugiej ciąży. To wywołało lawinę komentarzy.

 
Zapewniam Cię, że po ciąży jeszcze przez jakiś czas widać brzuszek. Ale na tym zdjęciu nie widać akurat nic.
Troszkę widać i tak wiem, że po ciąży jest brzuszek
Co do brzuszka po ciąży, nic dziwnego, że często się utrzymuje jakiś czas, bo przez tyle długich miesięcy zachodzą w naszym organizmie zmiany, które nie wrócą do normy w ciągu paru tygodni - komentowały fanki.

Tymczasem Sylwia Przybysz sama postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedziała.

Może oczywiście, natomiast urodziłam niecałe trzy miesiące temu. W pierwszej ciąży brzuszek zaczął mi się pojawiać w piątym-szóstym miesiącu. Co nie zmienia faktu, że nie wypada o to pytać - napisała.

W pełni zgadzamy się z Sylwią!