Magda Gessler też spędzi Wielkanoc samotnie. "Spróbujemy się połączyć"

W tym roku Magda Gessler będzie obchodziła Wielkanoc w samotności. Na jej stole nie zabraknie jednak świątecznych potraw.

Tegoroczna Wielkanoc będzie różniła się od poprzednich. Rząd zaleca, aby Polacy nie jeździli w gości i ograniczyli się do świętowania w gronie domowników. Takie działania mają przyspieszyć zwalczenie epidemii koronawirusa i powrót do normalnego życia. Część osób będzie musiała jednak spędzić święta wielkanocne w samotności. Do tego grona należy między innymi Kinga Rusin. W wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" dziennikarka nie kryła łez. Okazuje się, że jej los podzieli też Magda Gessler.

Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!

Zobacz wideo

Magda Gessler będzie sama w Wielkanoc

W Wielką Sobotę Magda Gessler pojawiła się w "DD TVN". Podczas rozmowy z Andrzejem Sołtysikiem i Anną Kalczyńską restauratorka wyznała, że tegoroczne święta wielkanocne spędzi samotnie. Jej ukochany Waldemar został w Toronto, gdzie mieszka na stałe. Dzieci Gessler przestrzegają z kolei zalecanej izolacji.

Lara jest na Mazurach, ma swój dom, Tadeusz też mieszka u moich przyjaciół w osobnym domu - dodała.

Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" planuje połączyć się z najbliższymi poprzez wideokonferencję. Obawia się jednak o to, czy "Internet wytrzyma". Mimo trudnej sytuacji Magda Gessler nie traci pogody ducha i jak sama przyznała, czuje się bardzo dobrze. Już dawno nie miała tyle wolnego. Wreszcie ma czas na to, aby nadrobić zaległości w oglądaniu filmów. Wróciła też do malowania.

Wielkanocny stół Magdy Gessler

Wiele osób zastanawia się pewnie, jak będzie wyglądał wielkanocny stół u Magdy Gessler. W tym roku wyjątkowo skromnie. Restauratorka zdecydowała się na symboliczne minimum.

Sałatka jarzynowa jest podstawą i jajka faszerowane po polsku. (...) Jakaś drobna ilość wędliny, własny upieczony chleb, dobra ćwikła i żurek. Wtedy się czuje, że wszystko jest w porządku - powiedziała w tym samym wywiadzie.

Może i skromnie, ale na pewno smacznie. W końcu Magda Gessler zna się na gotowaniu wielkanocnych potraw jak mało kto.

Więcej o:
Komentarze (22)
Magda Gessler też spędzi Wielkanoc samotnie. "Spróbujemy się połączyć"
Zaloguj się
 • klm747

  Oceniono 7 razy 7

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, wyłudzeniami i niezapłaconymi podatkami

 • sector23

  Oceniono 7 razy 7

  Pani Magdo! No to serdecznie Panią zapraszam do siebie, do Gdyni. Poczęstuję kawą albo herbatą i pokażę Pani jak ugotować jajko na twardo w puszce po pomidorach Pelati. Zaserwuję kanapki z ziemniakami, a na deser pajdę chleba z dżemem. A jak tylko będzie Pani chciała, to ugotuję jeszcze pyyyyyszny żurek na bazie zupki Ping-Pong z rozmoczonym chlebem żytnim, na zakwasie.
  Zapewniam, ze stanę na wysokości zadania - będzie skromnie ale smacznie i szykownie! A wieczorkiem, moglibyśmy wyskoczyć na romantyczny spacer pomiędzy patrolami, po plaży gdzie przy okazji można jeszcze znaleźć sporo butelek i puszek. Moglibyśmy sobie zapewnić fundusze na pyszną wyżerkę przez kilka kolejnych dni! Wiem, że wspólne spędzenie tych świąt, poza kulinarnymi rozkoszami i wymiana doświadczeń, dałoby nam niezapomniane wrażenia na resztę naszych dni,
  Tak czy inaczej: Wesołych Świąt Życzę!

 • plobywatel

  Oceniono 7 razy 7

  Wzruszyłem się. Madziu nie wiem jak Cie pocieszyć. Może zorganizuj wideokonferencję z Kingą Rusin i spytaj co u niej. Tylko nie płaczcie. Tego bym nie zniósł.

 • bokassa

  Oceniono 5 razy 5

  Gó... mnie obchodzi jak ten maszkaron spędzi Wielkanoc.Dlaczego obrzydzacie ludziom święta i normalne dni pokazując gębę tego potworka.

 • n29a

  Oceniono 6 razy 4

  Tutaj maska zdziałałaby cuda..

 • wilchelmik

  Oceniono 3 razy 3

  Wielcy warszafki, a jak co do czego dojdzie, to jeczą jacy to samotni.
  Ekshibicjonizm instagramowy w całej krasie.

 • teraz1

  Oceniono 3 razy 3

  Straszne rzeczy , aż się wzroszylem

 • ?sa Nordenskjöld

  Oceniono 2 razy 2

  Bidulka tak bardzo chce wygladac jak Viletta Villas , ale talentu i wdzieku brak i tylko jest jej karykaturą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX