Żona Pawła z 1. edycji "Rolnika..." świętuje Wielkanoc i wspomina narodziny dziecka. Pokazała pierwsze zdjęcie pociechy

Martyna Szakiewicz jest żoną Pawła Szakiewicza, uczestnika 1. edycji programu "Rolnik szuka żony". Z okazji nadchodzącej Wielkanocy udostępniła na swoim Instagramie wyjątkowe rodzinne zdjęcia.

Paweł Szakiewicz był uczestnikiem pierwszej edycji "Rolnik szuka żony". Chociaż w programie poznał Natalię, to ich znajomość nie przetrwała. Ostatecznie Rolnik znalazł miłość i szczęście bliżej, niż mógłby się tego spodziewać - we własnej wsi. Paweł ożenił się bowiem ze swoją sąsiadką, Martyną. Od ponad czterech lat para tworzy zgodne małżeństwo, doczekali się już nawet wspólnej pociechy.

Zobacz wideo

Martyna Szakiewicz pokazała dzieci

Życie prywatne Pawła nawet kilka lat po emisji programu spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony internautów. Jego ukochana, Martyna Szakiewicz, wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom obserwatorów i chętnie relacjonuje swoje rodzinne życie u boku rolnika. Doskonale spełnia się bowiem w roli żony i matki. Czas świąt i izolacji sprzyja jednak także przywoływaniu wspomnień. Nic więc dziwnego, że żona Rolnika właśnie teraz postanowiła podzielić się z internautami pierwszym wspólnym zdjęciem ze swoją córką, Tosią:

Chyba nasze pierwsze wspólne zdjęcie, a "ciotka" zaraz zacznie 7. miesiąc Naszej wspólnej przygody - napisała Martyna Szakiewicz.
 

Z racji nadchodzącej Wielkanocy, Martyna Szakiewicz udostępniła również zdjęcie Pawła, który w towarzystwie swoich pociech pielęgnuje świąteczną tradycję malowania jajek:

Zgodnie z tradycją, jak co roku, jajka maluje Paweł z dzieciakami - wyjawiła.

Paweł Szakiewicz z dziećmiPaweł Szakiewicz z dziećmi instagram.com/martynaszakiewicz/

Widzimy, że wspólna celebracja świątecznych zwyczajów sprawia radość zarówno pociechom, jak i samemu tacie. Bardzo cieszymy się, że szczęście Pawła i Martyny Szakiewiczów trwa w najlepsze oraz mamy nadzieję, że czas Wielkanocy będzie dla nich tak kolorowy, jak przygotowane pisanki.