Julia Wieniawa odtwarza kultową scenę z "Króla Lwa" w skąpej stylizacji. Przy okazji pokazała swój piękny ogród

Julia Wieniawa wie, jak umilić czas swoim obserwatorom. Jej najnowsze nagranie z pewnością im się spodoba.

Julia Wieniawa dzielnie stosuje się do zaleceń rządu dotyczących domowej izolacji. Aktorka od kilku tygodni przebywa w rodzinnym domu pod Warszawą. W wolnym czasie, którego większość z nas ma teraz pod dostatkiem, gwiazda kręci filmiki na TikToka. Zazwyczaj prezentuje na nich swoje zdolności taneczne, ale tym razem odtworzyła kultową scenę z filmu "Król Lew".

Zobacz wideo Julia Wieniawa odtwarza kultową scenę z "Króla Lwa"

Julia Wieniawa odtwarza scenę z "Króla Lwa"

W ostatnich dniach pogoda znacznie polepszyła się. Jest coraz cieplej, przez co siedzenie w domu jest jeszcze bardziej przytłaczające. Więcej szczęścia mają osoby, które mieszkają w domach z ogrodami. Do tego grona należy Julia Wieniawa. Aktorka często wrzuca na swój profil na Instagramie zdjęcia z działki. Ostatnio gwiazda wykorzystała ładną pogodę na nagranie kolejnego filmiku w ogrodzie. Na warsztat wzięła scenę z "Króla Lwa". Trzeba przyznać, że wyszło jej całkiem nieźle. W rolę Simby wcielił się jeden z jej psów. 

Na nagraniu Julka ma na sobie skąpą stylizację złożoną z krótkiego topu i szortów. Tym samym odsłoniła swoje wysportowane ciało. Gwiazda nie ukrywa, że dba o kondycję. Od dłuższego czasu uprawia między innymi jogę.

Kilka dni wcześniej Julia Wieniawa zapoczątkowało nowe wyzwanie na Instagramie. Polega ono na tym, by jak najwyżej unieść w górę swoją nogę. Niespodziewanie udział w zabawie wzięła Agata Młynarska. Dziennikarka zaskoczyła internautów swoją formą. Jej post skomentowała także sama Wieniawa i bezapelacyjnie przyznała, że przegrała własne wyzwanie.