Adele sprzedała dom. Na transakcji straciła sporą sumę

Adele rozwodzi się z mężem. W związku z tą zmianą w życiu zdecydowała się sprzedać dom. Jak donoszą zagraniczne media, gwiazda na transakcji straciła mnóstwo pieniędzy.

W zeszłym roku Adele i jej mąż Simon Konecki podjęli decyzję o rozwodzie. Ich związek trwał osiem lat, a do mediów raczej nie docierały informacje o kryzysie. Nic dziwnego, bo gwiazda bardzo chroni prywatność i stara się, by jak najmniej szczegółów z jej życia osobistego trafiało do fanów. W związku z tym niedawno wystąpiła do sądu z prośbą o to, żeby rozwód z Koneckim stał się postępowaniem prywatnym. Sąd podobno przychylił się do jej wniosku.

Adele sprzedała dom

Adele chce jak najszybciej zakończyć wszystkie sprawy związane z byłym ukochanym. Okazuje się, że sprzedała ich wspólny dom, który znajduje się w hrabstwie Sussex. "Daily Mail" donosi, że transakcja jednak nie za bardzo jej się teraz opłaciła. Gwiazda miała stracić milion funtów, gdyż sama zapłaciła za nieruchomość w 2017 roku cztery miliony, a kupiec od niej nabył ją za trzy. Luksusowa willa pochodzi z XVIII wieku. Nowy właściciel będzie miał do dyspozycji m.in. prywatny kort tenisowy oraz do dyspozycji aż osiem sypialni.

Artystka od lat dzieliła swoje życie między Wielką Brytanię a Stany Zjednoczone. Od jakiegoś jednak czasu więcej czasu spędza w Los Angeles, gdzie podobno jej sąsiadem jest Simon Konecki - wszystko po to, by ich 7-letni syn Angelo jak najmniej odczuł rozstanie rodziców.

Simon Konecki - kim jest były mąż Adele?

Simon Konecki, były partner Adele, jest współzałożycielem firmy sprzedającej wodę butelkową Life Water. Obecnie udziela się charytatywnie. Jego organizacja Drop4Drop pomaga dostarczać wodę pitną do Afryki. O tym, że Adele go poślubiła, wygadała się przypadkiem. W 2017 roku, gdy odbierała statuetkę Grammy, nazwała Koneckiego swoim mężem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.