Omenaa Mensah pokazała się na Instagramie bez makijażu. Na zdjęciu widać też jej synka i męża

Omenaa Mensah do tej pory prezentowała się na Instagramie w pełnym makijażu i wyszukanych stylizacjach. Tym razem postawiła na naturalność i opublikowała "poranne" zdjęcie z mężem. Pogodynka nie ma na nim ani grama makijażu.

Omenaa Mensah z chęcią pokazuje na Instagramie momenty z życia prywatnego. Niedawno udostępniła nawet fotorelację ślubną z okazji pierwszej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego. Tym razem podzieliła się z internautami zdjęciem z mężem, lecz bez upiększającej otoczki. Zmęczona, bez makijażu i o 6:30 rano - w takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy.

Zobacz wideo Prywatnymi relacjami z domowego zacisza dzieli się również w sieci inna znana pogodynka!

Omenaa Mensah bez makijażu 

Wczesne wstawanie to z pewnością zjawisko znane każdemu rodzicowi. Omenaa jest matką 18-letniej Vanessy i trzyletniego Vincenta. To właśnie opiece nad synkiem oddaje się w pełni podczas domowej izolacji. Pogodynka dodała na InstaStories zdjęcie z mężem, na którym nie ma ani grama makijażu. Wyznała, że pobudka o 6:30 to sprawka jej ukochanej pociechy.

My od 6:30 na nogach, bo ktoś najukochańszy na świecie tak wstaje - czytamy na profilu Mensah.

Omenaa MensahOmenaa Mensah Instagram/ @omenaamensah

Omenaa bez makijażu na zdjęciach to niezbyt częsty widok. W końcu zdecydowała się na naturalność, którą użytkownicy Instagrama bardzo cenią u popularnych osób. Mensah pokazała dodatkowo uroczą fotografię z trzylatkiem.

Omenaa MensahOmenaa Mensah Instagram/ @omenaamensah

Uważamy, że Omenaa zarówno w wersji naturalnej, jak i w pełnym makijażu prezentuje się świetnie. A jak Wy sądzicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.