Amber Heard fałszowała dowody przeciwko Johnny'emu Deppowi? Może za to trafić do więzienia na trzy lata

Amber Heard może mieć poważne kłopoty. Wszystko przez składanie fałszywych zeznań. Oskarżała byłego męża o przemoc.

Ponad trzy lata temu Amber Heard rozwiodła się z Johnnym Deppem. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie rok, a już miesiąc po ślubie doszło do poważnych kłótni. Aktorka miała rzucać bowiem w byłego męża szklanymi butelkami. W sądzie wzajemnie obwiniali się o przemoc, lecz wszystko wskazuje na to, że rację miał aktor. Teraz media donoszą, że Amber grożą trzy lata więzienia za składanie fałszywych zeznań. 

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Amber Heard trafi do więzienia za fałszowanie dowodów? 

Kiedy ruszył proces byłych małżonków, początkowo całą winą obarczony miał być aktor. Amber zeznała, że Johnny znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. W wyniku śledztwa na jaw wyszło jednak, że to ona była katem w tym związku. Ostatnio głos w sprawie zabrał sam Depp, który w poruszającej rozmowie wyznał, że pewnego razu doszło do kłótni, w wyniku której dostał szklaną butelką i o mały włos nie stracił palca. 

Kawałek palca był odcięty, a kość nieomal zmiażdżona. Krew wybuchnęła z niego jak z Wezuwiusza. Później pojawiło się dużo komplikacji, dwa razy miałem zakażenie gronkowcem. Chciałem tylko odzyskać palec, a przemyślenia dotyczące tego, że zrobiła mi to własna żona, zostawiłem na później - powiedział w rozmowie z Daily Mail.

Jak można się spodziewać, Heard wszystkiego się wypiera, choć dowody, które zebrała prokuratura, świadczą na jej niekorzyść. Już teraz mówi się, że aktorce grożą trzy lata więzienia za składanie fałszywych zeznań i fałszowanie dowodów. 

ZOBACZ TEŻ: Do sieci wyciekło nagranie z przesłuchania Amber Heard. "Chwycił mnie za głowę i szarpał za włosy". Uwaga! Drastyczne szczegóły

Więcej o:
Komentarze (9)
Amber Heard fałszowała dowody przeciwko Johnny'emu Deppowi? Może za to trafić do więzienia na trzy lata
Zaloguj się
 • amadeusz444

  Oceniono 22 razy 12

  Kobiety nie potrafią uczciwie walczyć. Może nie wszystkie takie są ale zdecydowana większość. Przekonane o własnej wyjątkowości posuną się do każdej podłości żeby osiągnąć cel. Wiem coś o tym niestety.

 • true_lysander

  Oceniono 1 raz 1

  Jeżeli jej kłamstwa nie zostałyby zdemaskowane to mężczyźnie groziłoby więzienie na 10-15 lat, jej grozi maksymalnie 3. Składanie fałszywych zeznań mogących doprowadzić do uwięzienia oskarżonego na 10 lat powinno być zagrożone 10ma latami więzienia, tak by się potencjalnie nie opłacało.

 • garet

  Oceniono 1 raz 1

  To siła, moja żona jest taka sama! Jak by tu ją wsadzić do pudła ??

 • Jerzy

  Oceniono 6 razy -6

  Oni obydwoje świetnie się dobrali. Który normalny mężczyzna by się skarżył że ktoś go skaleczył w palec?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX