"Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia i Adam rozwiodą się? Internauci mają swoje przewidywania

"Ślub od pierwszego wejrzenia" gości na antenie TVN 7, a internauci zastanawiają się, czy związek Asi i Adama przetrwa - i mają odpowiedź.

Na antenie TVN 7 możemy oglądać czwartą już edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jedną z par tej serii tworzą Asia i Adam, którzy przed kamerami stanęli na ślubnym kobiercu i powiedzieli sobie "tak". To wydarzenie było niezwykle stresujące dla uczestników. Internauci jednak nie widzą między nimi większych uczuć i podejrzewają, że ich związek nie przetrwa.

Zobacz wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia i Adam się rozwiodą?

Asia i Adam poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oboje mają za sobą długoletnie, lecz trudne relacje. 32-letnia Asia 10 lat swojego życia spędziła z niewłaściwym mężczyzną, a po rozstaniu z nim zmagała się z samotnością. Związek z o rok młodszym Adamem jest więc dla niej szansą na miłość i nowy początek. Widzowie odnieśli jednak wrażenie, że nowożeńcy nie pasują do siebie, nie rozumieją, a ślub sprawił im więcej stresu, niż przyjemności. Spora część Internautów uważa, że para będzie chciała się rozstać:

Nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że to nie wypali. Wydaje się, że Asia nie do końca jest zadowolona z wyboru. Kiedy docierają już na miejsce podróży, jest kąśliwa i nie przypomina tej nieśmiałej, skromnej dziewczyny z pierwszych odcinków.
Bez uczucia żaden związek nie przerwa, małżeństwo to nie zabawa w żonę i męża.
Ja tam chemii żadnej nie widzę, nie wiem, czy coś z tego będzie.

Przypomnijmy, że przeciwna ślubowi Ani i Adama była mama dziewczyny. Pomysł o tym eksperymencie kompletnie nie przypadł jej do gustu:

Czekałam wiele lat, aż córka mi powie, że robimy wesele. Miała być tak zżyta z tym swoim partnerem i miało być to uwieńczone tym ślubem, a tu ten ślub jest początkiem. W ogóle tego nie zaakceptowałam. Jak córka przyszła mi o tym powiedzieć, odparłam jej, że już nie mam córki, że coś takiego mi potrafiła zrobić - powiedziała mama Asi.

Mamy nadzieję, że pomimo opinii Internautów, Asi i Adamowi uda się przetrwać i wzajemnie pokochać.

PJA

Więcej o:
Komentarze (3)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Czy Asia i Adam się rozwiodą? Internauci mają swoje przewidywania
Zaloguj się
  • baramboo

    Oceniono 1 raz 1

    Program dla debili.

  • alex123

    0

    Asia jest chyba tak samo trudna jak partner. Nie ma w niej takiego ciepła, tylko gada co jej ślina na język przyniesie. Adam niezadowolony, bo mówił, ze specjalnie prosił by dobrac mu partnerkę 25-26 lat a nie starszą. I to go męczy. Produkcja z braku kandydatów do programu niestety nie może spełnić wszystkim marzenia. Idąc do tego programu trzeba się liczyć , ze będzie różnie. O tym swiadczy , ze 90 % się w tym programie rozwodzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX