Marta Żmuda Trzebiatowska w towarzystwie gwiazd czaruje stylizacjami w miniserialu na Youtubie. Opaski są hitem

To dla Marty Żmudy Trzebiatowskiej szczególny czas. Aktorka spodziewa się dziecka, a dodatkowo razem z mężem zainicjowała produkcję miniserialu na Youtubie, w którym wystąpiło już kilkoro gwiazd. Kobieta zachwyca w nim wyglądem i stylizacjami!

Marta Żmuda Trzebiatowska zamierza produktywnie spędzać czas w domu. Aktorka razem z mężem, Kamilem Kulą, od kilku miesięcy czeka na narodziny dziecka. Izolacja wydawałaby się dla ciężarnej idealnym momentem na odpoczynek. Ambitna kobieta postanowiła jednak zrealizować projekt, którego efekty możemy podziwiać w postaci odcinków na Youtubie. To miniserial non-profit, który tworzony jest za pomocą kamerki internetowej i telefonu komórkowego. Inicjatorem pomysłu jest Kamil, który po utracie pracy postanowił spożytkować swoją energię i dawać przyjemność widzom w formie online. W produkcji pojawiły się również inne gwiazdy, które zostały zaproszone do współpracy: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Sonia Bohosiewicz czy Antoni Pawlicki. Trzeba przyznać, że główna bohaterka serialu wygląda przepięknie - Marcie ciąża ewidentnie służy! 

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska opowiada o planach zawodowych i ciąży.

Marta Żmuda Trzebiatowska w "domowej" roli 

Marta i Kamil o swoim pomyśle poinformowali fanów na Instagramie, udostępniając link do specjalnie stworzonego kanału #zostańwdomu na platformie Youtube, na którym co kilka dni pojawiają się kolejne odcinki miniserialu. Jego fabuła jest z pozoru banalna, choć zgromadziła już rzeszę wiernych sympatyków - Agata i Jacek są sąsiadami, jednak dopiero "czasy zarazy" sprawiły, że w końcu poznali się bliżej, mogąc zawsze liczyć na wzajemną pomoc. 

Uwaga! Siedzieliśmy tyle dni razem w domu, że... wymyśliliśmy miniserial. Tylko razem damy radę. Nasz serial jest komedią o przyjaźni, miłości i rodzinie w cieniu #zostańwdomu. Serial tworzymy online, non–profit – ku pokrzepieniu serc [...], bez nakładów finansowych, z komórką w ręku, we własnym domu. Tworzymy projekt, który pozwala nam robić to, co kochamy – dawać widzom pozytywną energię, dobre emocje i nadzieję. Marzymy, by w przyszłości tym projektem wspomóc aktorki i aktorów, którzy z dnia na dzień zostali bez pracy i środków do życia - czytamy w obszernym wpisie na profilu Marty i Kamila. 
 

W projekcie wzięło udział już kilka znanych gwiazd. W pierwszym odcinku pojawiła się Małgorzata Kożuchowska, a jej kolorowa stylizacja ożywiła ekrany komputerów. 

Kożuchowska, Żmuda-TrzebiatowskaKożuchowska, Żmuda-Trzebiatowska Youtube

W miniserialu nie zabrakło oczywiście pomysłodawcy projektu, Kamila Kuli, ale również Antoniego Pawlickiego i jego ukochanej - Agnieszki Więdłochy oraz Sonii Bohosiewicz. 

Więdłocha, Bohosiewicz, Żmuda-TrzebiatowskaWiędłocha, Bohosiewicz, Żmuda-Trzebiatowska Youtube

Szczególną uwagę widzów przykuła świetna forma Marty. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży, a fakt ten wykorzystała w fabule serialu. Pochwaliła się w nim dużym brzuszkiem i zachwyca opaskami na głowie, które dodają jej uroku. Marta wręcz promienieje, a o stanie błogosławionym opowiadała w jednym z wywiadów. 

Żmuda-TrzebiatowskaŻmuda-Trzebiatowska Youtube

Nie możecie się doczekać kolejnych odcinków? Przyznajemy, że pomysł aktorów jest bardzo kreatywny, a cel szlachetny! Doceniamy. 

BWO