Meghan Markle cierpiała na ataki paniki przed oficjalnymi wyjściami. "Czuła się jak w pułapce"

Meghan Markle i (książę) Harry podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej ze względu na zdrowie Meghan. Okazuje się, że była księżna cierpiała na ataki paniki w ostatnich miesiącach.

Meghan Markle i książę Harry mieli jeszcze jeden, przemilczany do tej pory powód, odejścia z rodziny królewskiej. Była księżna miała problemy z poradzeniem sobie ze stresem. Przez ilość krytyki, która na nią spływała nieustannie od wielu miesięcy, Meghan miała ataki paniki przed każdym publicznym wystąpieniem. W ostatnim czasie nie chciała nawet opuszczać swojego domu, a każde oficjalne wyjście wiele ją kosztowało.

Meghan Markle cierpiała na ataki paniki

Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję o wycofaniu się z rodziny królewskiej tuż po rozpoczęciu nowego roku. Z początkiem zaczęli być niezależni finansowo, mają też o wiele więcej prywatności, niż wcześniej. Nagła decyzja pary przez wiele osób była krytykowana, okazuje się jednak, że Meghan i Harry nie wyjawili wcale wszystkich powodów. Tymczasem była księżna borykała się z tak wielkim stresem, że przypłaciła go atakami paniki.,następującymi praktycznie przed każdym publicznym wyjściem. Magazyn "US Weekly", powołując się na znajomych książęcej pary, podał, że dla Meghan ostatnie miesiące w brytyjskiej posiadłości Frogmore Cottage były istnym koszmarem:

Bała się nawet wyjść ze swojego domu, ponieważ następował później wysyp negatywnych artykułów na jej temat. Czuła się jak w pułapce. Po ucieczce z Londynu wreszcie się odrodziła.

Harry podczas jednego z oficjalnych wystąpień powiedział o innych powodach, które wpłynęły na decyzję pary. Dodał także, że to postanowienie nie było nagłe i razem z Meghan przygotowywali się do tego wiele miesięcy. Na końcu powiedział, że to było jedyne wyjście.

Zobacz wideo Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej

BO

Więcej o:
Komentarze (13)
Meghan Markle cierpiała na ataki paniki przed oficjalnymi wyjściami. "Czuła się jak w pułapce"
Zaloguj się
 • tempo.rary

  Oceniono 3 razy 3

  Nie pojmuję hejtu na tę kobietę. Tzn rozumiem, skąd się wziął, skoro od samego początku portale i gazety w stylu plotka szczuli na nią wszystkich. Jak widać zadziałało, jak bardzo by nie było pozbawione sensu...

 • art_102

  Oceniono 4 razy 2

  Nie twierdzę, zę Meghan ma jakiekolwiek napady paniki, ale nawet gdyby tak założyć, to na pewno nie przed wystąpieniami, tylko najwyżej jak musiała na oficjalnych spotkaniach po raz kolejny wejść w to williamowo-kejtowe gniazdo os.
  Na każdym kroku okazywali jej lekceważenie i od nich wyszedł cały hejt na nią, co wykazało wewnętrzne śledztwo w BRK.
  Szkoda życia na takich ludzi, ale są sytuacje, ze nie da sie tego uniknąć, a do tego sytuacje w świetle kamer.
  Jednak twierdzenie, ze dotyczyc by to mogło publicznych wystąpień, to kompletna bzdura.
  Meghan w wystąpieniach jest świetna, rzeczowa, merytoryczna, kontaktowa, świetnie nawiazująca relacje ze słuchaczami, do tego swobodna i bardzo otwarta na ludzi.
  To jest inteligentna, ambitna, otwarta, życzliwa ludziom, radosna osoba. Występowała w ONZ, na wyższych uczelniach, brała udział w dyskusjach na żywo ze studentami, przedstawicielami międzynarodowych organizacji, i zawsze jest świetna, przygotowana, merytoryczna i kontaktowa.
  Źródła tabloidów chyba pomyliły Meghan z Kate, bo to ta druga ma trzęsiawkę nawet jak z kartki czyta, a co dopiero rozmowa na zywo, dlatego głównie spotyka się z przedszkolakami, z kórymi też sobie nie radzi, bo je zanudza, co widać w filmowych relacjach, jak dzieciaki ją zostawiają i idą sie bawić. Na oficjalnych spotkaniach wciaż jedzie tymi samymi banałami i bez względu na sytuację, rechocze od ucha do ucha żeby lepiej na fotach wypaść, bo w końcu rozmowa trwa chwilę, a zdjecia zostają.

 • krystin9

  Oceniono 9 razy 1

  Ataki paniki to miała Kate, wszystkim wiadomo, ze to Harry a nie William ją wspierał podczas oficjalnych wystąpień.
  M eghan jest aktorką oswojoną od dziecka z kamerą!
  Która występowała też na światowych forach kobiet i ONZ.
  Wystarczy PORÓWNAĆ jej publiczne wystąpienia z trzęsącą się i czytającą z kartki Kate.
  A to anonimowe "otoczenie" to już chyba tradycyjnie od W&K.

 • brak.slow

  Oceniono 11 razy 1

  "Meghan Markle i (książę) Harry podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej"
  WCIĄŻ księżna i WCIĄŻ książę.
  I nie, nie odeszli z rodziny. Przestali tylko pełnić funkcje senior royals.
  Doucz się bananowy pismaku, zanim wyklepiesz kolejny stek bzdur!

 • iza232

  Oceniono 8 razy 0

  Bidulka...to chyba jasne, że członkowie rodziny królewskiej muszą występować publicznie. Doskonale o tym wiedziała a teraz pali głupa o atakach paniki. Czarna manipulantka.

 • rodrigezoo

  Oceniono 9 razy -1

  Naprawdę nie wiedziała , w co się pcha ?

 • Kazimierz Orszulak

  Oceniono 3 razy -1

  Wiem,,cos,,na,,ten,temat,,,,,,,osobiscie,,cos,,takiego,,doswiadczylem,,i,,przechodzilem,,,,i,nie,,bylo,,mi,,latwiej,,ani,,lepiej,,,bo,nie,,jestem,,,amerykanka,,,,ani,,ksiezna,,,,,bo,,oni,,tam,,maja,,na,,wszystko,,,psychologow,,,psychoanalitykow,,, ,,,a,,tutaj,,,,za,,takie,,objawy,,to,,mozna,,trsfic',,,tylko,,do,,psychiatry,,,,,ktory,,nie,,zrozumie ,ani,,nie,,uwierzy,,,,,tylko,,sie,,jeszcze, glupio,,zapyta,,,;,,"co,ty,,kombinujesz,,,?????/,,i,,zapisze,,na,,recepte,,platna,,,,,szkodliwr,,, psychotropy,, ,,!!!!!!kto,,kto,,tego,nie,,przechofzil,,nie,,zrozumie,,ani,,nawet,,nie,dprubuje. ,i,nie,okaze,,nawet,,1%,,empatii!!!@zwykla osoba.

 • A M

  Oceniono 9 razy -1

  Po tatusiu, bo mamusia to twarda murzynka .. Po trupach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX