Cristiano Ronaldo zrobił to, o czym wielu z nas myśli. Dał ukochanej maszynkę i pozwolił zrobić sobie nową fryzurę

Cristiano Ronaldo nie zapomina, że nawet w domu można wyglądać stylowo. Właśnie przeszedł metamorfozę dzięki swojej ukochanej.

Cristiano Ronaldo nie jest wyjątkiem i też spędza czas w domu. Co więcej, piłkarz nie robi tego dobrowolnie, a został skierowany na kwarantannę po tym, jak wyszło na jaw, że miał styczność z nosicielem COVID-19, Danielem Ruganim, kolegą z Juventusu Turyn. Teraz Cristiano Ronaldo pokazuje, jak spędza czas.

Zobacz: Cristiano Ronaldo nago w wannie z dziećmi. Niestosowne zdjęcie oburzyło internautów. "Nie widzisz w tym nic złego?"

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo i urocze wideo z jego córeczką

Metamorfoza Cristiano Ronaldo

Podczas domowej izolacji do głowy mogą przychodzić różne pomysły, a jednym z tych, który zdecydowanie dominuje, jest zmiana fryzury. Ostatnio coraz więcej gwiazd zdecydowało się na ten krok i nowe uczesania mogliśmy podziwiać u Blanki Lipińskiej, Magdy Narożnej z Pięknych i Młodych, Dody czy Aleksandry Kwaśniewskiej. Tym razem metamorfozą pochwalił się właśnie Cristiano Ronaldo.

Polecamy: Magda Narożna zaszalała z kolorem włosów. Internauci nie są przekonani do tej metamorfozy. "Kolorek porażka"

Piłkarz wrzucił na Instagram nagranie, na którym widać, jak jego ukochana Georgina strzyże mu włosy maszynką. Cristiano Ronaldo to prawdziwy szczęściarz - ma prywatną stylistkę fryzur.

Zostańcie w domach i bądźcie stylowi - napisał pod nagraniem.

Przeczytaj: Georgina Rodriguez pojawiła się na pokazie mody z najstarszym synem Cristiano Ronaldo. Wyrósł i jest coraz bardziej podobny do taty

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy wykazali sporo zrozumienia dla piłkarza. Najwyraźniej nie tylko Cristiano postanowił zafundować sobie metamorfozę, ale wcale nas to nie dziwi. My jesteśmy coraz bliżej pójścia w jego ślady, a Wy?

KM

Więcej o:
Komentarze (5)
Cristiano Ronaldo dał ukochanej maszynkę i pozwolił zrobić sobie nową fryzurę
Zaloguj się
  • brak.slow

    Oceniono 1 raz 1

    i zaoszczędził pewnie jakieś 3000$ na wizycie :D

  • cezar85

    0

    there's only one ronaldo haircut

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX