Julia Kamińska nie chce wychodzić za mąż. "Nie potrzebuję tego absolutnie do szczęścia"

Aktorka w najnowszym wywiadzie zdradziła, że w ogóle nie planuje wyjść za mąż. Jesteście ciekawi, skąd taka decyzja?

Julia Kamińska zyskała sympatię polskich telewidzów w 2008 roku, gdy dostała rolę w kultowym już serialu "BrzydUla". Aktorka jest związana z o 20 lat starszym scenarzystą, Piotrem Laskiem, którego poznała właśnie na planie hitowego serialu TVN. Sama zainteresowana niechętnie opowiada w mediach na temat swojego życia prywatnego, jednak od czasu do czasu zdarza się jej zrobić wyjątek i zdradzić nieco szczegółów. Tym razem w rozmowie z Oskarem Netkowskim z portalu Wirtualna Polska opowiedziała o planach związanych ze ślubem, a także różnicy wieku w jej związku.

Zobacz wideo Julia Kamińska zapowiada kontynuację

ZOBACZ TEŻ: Julia Kamińska porównała swoje zdjęcia: w makijażu i bez. Różnica jest ogromna, a zdania fanów podzielone

Najwięcej emocji w związku Julii Kamińskiej i Piotra Laska wzbudza dzieląca ich różnica wieku. Scenarzysta jest starszy o równe 20 lat. Aktorka przyzwyczaiła się już do pytań o tę sferę jej życia, jednak nie wydaje się przejmować niemiłymi komentarzami i docinkami ze strony złośliwców. 

Już myślałam, że po tylu latach to już przejdzie, jednak wciąż to jest najciekawsza rzecz, która nas dotyczy. Jesteśmy razem od wielu lat. To jest miłość, której nie da się analizować.

Reporter nie omieszkał podpytać Kamińskiej, czy nie marzy o białej, ślubnej sukni. W przeciwieństwie do wielu innych kobiet aktorka nawet nie myśli o zamążpójściu. 

Nie, nie potrzebuję tego absolutnie do szczęścia, bo jesteśmy razem bardzo szczęśliwi. Bez dzieci, bez ślubu. Zobaczymy, co przyniesie czas - podsumowała aktorka.

Mimo że Julia Kamińska nie ma zamiaru formalizować swojego związku, to wciąż nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości. 

RG

Więcej o: