Fanka do Małgorzaty Rozenek: Ciekawe, czy taka miłość jak na pokaz, jest też u Was na co dzień. Odpowiedziała. Klasa

Małgorzata Rozenek wrzuciła na Instagram zakulisowy materiał z sesji zdjęciowej dla jednego z kolorowych magazynów. Nie brakowało czułości z Radosławem Majdanem, co stało się pretekstem jednej z fanek do zaatakowania gwiazdy.

Małgorzata Rozenek mimo izolacji nie traci kontaktu z fanami. Wręcz przeciwnie, poświęca im jeszcze więcej czasu. Na bieżąco relacjonuje swój pobyt na Mazurach i relaksując się w wynajętym domku, przygotowuje się do narodzin trzeciego dziecka. Codziennie wrzuca posty na swój instagramowy profil, które ochoczo komentują wierni fani. Pojawiają się też ci bardziej krytyczni. Ostatnio jedna z fanek dała gwieździe do zrozumienia, że nie wierzy wielką miłość jej i Radosława. "Perfekcyjna" odpowiedziała z klasą. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Małgorzata Rozenek odpowiada na zaczepkę niekulturalnej obserwatorki

Małgorzata jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju, w związku z czym przyzwyczaiła się już do nadmiernej krytyki, jaka spada na nią w sieci. Pod najnowszym nagraniem z mężem, również jej nie zabrakło. 

Miłość jest lekiem na całe zło - wyznała Rozenek, podpisując nowy post.
 

Natychmiast pojawił się uszczypliwy komentarz jednej z fanek. 

Ciekawe, czy tak jak na pokaz, jest tak też u Was na co dzień. 

Przepełniona miłością Małgorzata postanowiła więc kulturalnie odpowiedzieć.

Miłości nie da się udawać i to jest w niej piękne - stwierdziła.

Małgorzata Rozenek vs fankaMałgorzata Rozenek vs fanka screen Instagram / @m_rozenek

Na szczęście większość osób komplementowała naczelną parę polskiego show-biznesu. Swoją opinią podzieliła się również koleżanka Małgorzaty z "Azji Express", Izabella Miko.

Kochacie się w przepiękny sposób!

Zgadzamy się z nią. Małgorzata i Radosław naprawdę muszą darzyć się szczerym i prawdziwym uczuciem. Dali temu dowód już nie raz.

ZOBACZ TEŻ: Radosław Majdan wrzucił wideo z Rozenek. Internautka: Za taką kasę cudownie się gra. Jego odpowiedź pójdzie jej w pięty

CW